Výměník tepla pro elektrovřetena HITECO

Tepelný výměník slouží k odvádění tepla z chladícího systému vřeten Hiteco, výměník má výkon 5.5 kW s průtokem 4 l/min

Zobrazit menuSkrýt menu


Výměník tepla pro elektrovřetena HITECO

  • výkon: 5 kW
  • teplota kapaliny: 40°
  • průtok: 4 l / min při tlaku 5,5 b
  • kapacita nádrže: 5 l

Výměník tepla slouží jako chladící zařízení pro snížení teploty elektrovřeten Hiteco. Výměník s výkonem 5,5 kW umožňuje průtok až 4 litrů chladící kapaliny za minutu a to při tlaku 5,5 b. Objem nádrže na kapalinu je 5 litrů. Výměník je k dispozici v různých konfiguracích a s řadou příslušenství (stojan, hadice různých délek, chladící kapalina).

3D modely na poptání na info@raveo.cz

HITECO – High Technology Components

Společnost HITECO se zaměřuje na design a výrobu komponent pro vysoce výkonné obráběcí stroje, které bez problémů zvládají opracování dřeva, lehkých kovů, plastů nebo kompozitních materiálů. Společnost s více než 30-ti letou tradicí působí na světových trzích a je členem mezinárodní skupiny SCM.

HITECO – High Technology Components

HITECO představilo své technologické novinky v oblasti komponent pro vysoce výkonné obráběcí stroje na veletrhu v Norimberku.

HITECO – High Technology Components

HITECO představilo své technologické novinky v oblasti komponent pro vysoce výkonné obráběcí stroje se zaměřením na dřevařský průmysl v Miláně.

HITECO – Holz-Handwerk2018

Představení novinek na veletrhu Holz-Handwerk 2018 v Norimberku. Jedná se o jeden z nejvýznamnějších veletrhů zaměřených na dřevařský průmysl a zpracování dřeva.

HITECO – Spolupráce HITECO a ABB

Společnost HITECO a ABB spolu uzavřeli technologickou spolupráci, díky které vybudovali nejmodernější továrnu na světě na vývoj, výrobu a testování robotických zařízení.