Proč RAVEO - RAVEO - World of motion

Zobrazit menuSkrýt menu

Proč RAVEO

Přečtěte si více proč si za svého dodavatele zvolit právě nás. Prostudujte si i náš přehledový katalog.

Dle představ zákazníka

Navrhneme Vám několik funkčních řešení jak z pohledu technologie tak i ceny. Návrh zahrnuje výběr jednotlivých komponent, přesné výpočty a možnost naprogramování pohonu dle vašich představ.

Kompletní skladová dostupnost

Pevné skladové zásoby a skladovací prostory o rozloze 2 600 m2 jsou základními faktory pro rychlé doručení zboží. K tomu nám napomáhá i sofistikovaný systém naskladňování, které lze přizpůsobit přímo na míru jednotlivým zákazníkům. Díky tomu u Vás bude zboží vždy v ten správný okamžik.

RAVEO on CUE

Služba RAVEO on CUE Vám zajistí technika na příjmu. Poskytujeme svým zákazníkům možnosti údržby, oprav nebo okamžité výměny vadného kusu.

Stvořeno pro náš svět

Normální lidský přístup a logika jsou správné. Tuto myšlenku zastáváme již od dob založení naší společnosti. Vždy nalezneme cestu i formu spolupráce tak, abychom společně dosáhli požadovaného cíle.

Služby

Dočtěte se více o službách, které napříč trhem nabízíme.

Nejkomplexnější web na trhu

Naše internetové stránky Vám poskytnou dokonalý přehled o všech produktech, službách a aktivitách, které zákazníkům poskytujeme.

3D modely a projekce

Za standardní službu pro naše zákazníky považujeme i možnost využití 3D modelace a následné projekce řešení.

Veletrhy

Každoročně jsme účastníky známých evropských veletrhů, kterými jsou Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně či veletrh AMPER.

Odborná školení

Nejen našim zaměstnancům, ale i zákazníkům nabízíme odborná školení. Poskytujeme školení na elektromotory, převodovky, lineární techniku či řízení.

Reference