BOSCH REXROTH EFC 3610 / 5610

Frekvenční měniče Bosch Rexroth jsou určeny pro ovládání asynchronních motorů Jedná se o cenově zajímavé, velmi spolehlivé a uživatelsky přívětivé řešení

Zobrazit menuSkrýt menu


BOSCH REXROTH EFC 3610 / 5610

  • výkon: EFC3610 – 0,4 kW – 22 kW / EFC 5610 – 0,4 kW – 90 kW
  • vstupní napájení:  1-fázové 230 AC / 3-fázové 400 AC
  • funkce: STO, SIL3 PLe (EFC 5610), vektorové řízení /EFC 5610)
  • 3 varianty displeje: bez displeje, základní LED panel, LCD panel
  • rozšiřitelnost: prostřednictvím I/O a Fieldbus modulů
  • rozsah výstupní frekvence: 0 až 1 000 Hz
  • certifikace:  CE, UL, cUL, EAC, C-Tick (RCM), RoHS

Univerzální užití a snadná integrovatelnost

Frekvenční měniče Bosch Rexroth mají univerzální použití, jsou cenově zajímavé, velmi spolehlivé, energeticky i uživatelsky hospodárné a jsou snadno integrovatelné do všech typů zařízení. Vyznačují se svou kompaktností a vysokou kvalitou materiálového zpracování. Výkon řady frekvenčních měničů  Rexroth byl optimálně rozšířen až na 90 kW. Díky rozšiřitelným a volitelným modulům s  komunikačním rozhraním, nebo digitálních stupů/výstupů a kompaktním designem mohou být tyto měniče kmitočtu použity pro libovolnou aplikaci. Mají jednoduchou instalaci bez nutnosti dalších periferií. Výhodou těchto frekvenčních měničů je jejich snadná instalace a jednoduchá parametrizace pomocí softwaru přes rozhraní USB portů. Nadstandardem je možnost volby typu displeje s LED segmenty nebo LCD displey, který umožňuje ukládání parametrů do paměti pro snadné kopírování a uvedení do provozu. Možnost rozšíření o digitální vstupy/výstupy a komunikace je standardem.

 

Nejvyšší možné připojení a funkce STO – Safe Torgue Off

Pomocí rozšiřujících modulů lze všechny frekvenční měniče EFC 3610 a EFC 5610 rychle a jednoduše rozšířit o rozhraní Mulit-Ethernet (s protokoly Sercos, PROFINET, EtherCAT, EtherNet / IP, Modbus / TCP) nebo o rozhraní průmyslové sběrnice (PROFIBUS, CANopen). Pro bezpečnostní aplikace nabízíme EFC 5610 s možností STO až do kategorie Cat. 4 / PL e, SIL3 bezpečnostní úrovně. Tento systém zabraňuje neúmyslnému spuštění stroje například při manipulaci s materiálem a jiných úkonech.

 

 

 

 

 

 

 

 

Parametrizační software pro frekvenční měniče Bosch Rexroth EFC 3610/5610 naleznete v záložce Ke stažení.

EFC5610 je univerzální měnič kmitočtu za nízkou cenu pro spolehlivé řízení rychlosti a momentu. Energeticky účinné řešení pro téměř všechny aplikace. V/f a SVC řízení, snadná instalace a uvedení do provozu.

 

Bosch Rexroth EFC 3610

Představení řady frekvenčních měničů od výrobce Bosh Rexroth – řada EFC 3610 / EFC 5610.