Odkládací držák nástroje ISO30

Odkládací držák na držáky nástroje ISO30 je vhodný pro vřetena s manuální i automatickou výměnou nástroje

Zobrazit menuSkrýt menu


Odkládací držák nástroje ISO30

  • provedení: pro ISO30
  • volitelné provedení: pro HSK63F

Tool finger, nebo též odkládací držák nástroje společnosti HITECO je koncipována tak, aby tvarově odpovídal danému držáku nástroje a tak umožňoval jeho bezproblémové automatizované vyjmutí i zpětné odložení. Všechna příslušenství, tak jako samotná elektrovřetena, vynikají svou vysokou kvalitou, odolností a jednoduchou instalací. Nabízené odkládací držáky jsou dostupné ve variantách pro držáky nástroje typu HSK63A, HSK63F nebo ISO30.

 

 

HITECO – High Technology Components

Společnost HITECO se zaměřuje na design a výrobu komponent pro vysoce výkonné obráběcí stroje, které bez problémů zvládají opracování dřeva, lehkých kovů, plastů nebo kompozitních materiálů. Společnost s více než 30-ti letou tradicí působí na světových trzích a je členem mezinárodní skupiny SCM.

HITECO – High Technology Components

HITECO představilo své technologické novinky v oblasti komponent pro vysoce výkonné obráběcí stroje na veletrhu v Norimberku.

HITECO – High Technology Components

HITECO představilo své technologické novinky v oblasti komponent pro vysoce výkonné obráběcí stroje se zaměřením na dřevařský průmysl v Miláně.

HITECO – Holz-Handwerk2018

Představení novinek na veletrhu Holz-Handwerk 2018 v Norimberku. Jedná se o jeden z nejvýznamnějších veletrhů zaměřených na dřevařský průmysl a zpracování dřeva.

HITECO – Spolupráce HITECO a ABB

Společnost HITECO a ABB spolu uzavřeli technologickou spolupráci, díky které vybudovali nejmodernější továrnu na světě na vývoj, výrobu a testování robotických zařízení.