Pohony u vás do 24 hodin - RAVEO - World of motion

Zobrazit menuSkrýt menu

Pohony u vás do 24 hodin

Zboží doručíme do 24 hodin

Skladové zásoby a skladovací prostory o rozloze 2600 m2 jsou základními faktory pro rychlé doručení zboží. K tomu nám napomáhá i sofistikovaný systém naskladňování, které lze přizpůsobit přímo na míru jednotlivým zákazníkům. Díky tomu u Vás bude zboží v ten správný okamžik.

Garantujeme rychlé doručení pohonů z našich skladových zásob

Záleží nám na maximální spokojenosti našich zákazníků a rozumíme tomu, že každá minuta je drahá. Díky našemu modernímu logistickému a montážnímu centru máme nejdůležitější produkty vždy skladem, s dostatečnou rezervou a připravené k okamžité expedici. Tím jsme schopní reagovat na rychlou potřebu našich zákazníků z pohledu standardních objednávek i urgentních požadavků.

V případě, že si objednáte zboží s označením „24h doručení“ do 10:00 hodin, garantujeme doručení zásilky následující pracovní den. O stavu objednávky Vás budeme průběžně informovat, abyste měli po celou dobu přehled.

Upozornění: vztahuje se na objednávky přijaté na e-mail obchod@raveo.cz. U vybraných pohonných komponent se vztahuje tato služba pouze na preferované, nejvíce používané provedení – kontaktujte prosím naše obchodní oddělení pro více informací. Za zpoždění vzniklé na straně přepravní služby nelze ručit. 

Můžete si být jistí, že vždy uděláme maximum abychom společně našli optimální řešení.


Přečtěte si další důvody, proč si za svého dodavatele zvolit právě nás.

Služby

Dočtěte se více o službách, které napříč trhem nabízíme.

Nejkomplexnější web na trhu

Naše internetové stránky Vám poskytnou dokonalý přehled o všech produktech, službách a aktivitách, které zákazníkům poskytujeme.

3D modely a projekce

Za standardní službu pro naše zákazníky považujeme i možnost využití 3D modelace a následné projekce řešení.

Veletrhy

Každoročně jsme účastníky známých evropských veletrhů, kterými jsou Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně či veletrh AMPER.

Odborná školení

Nejen našim zaměstnancům, ale i zákazníkům nabízíme odborná školení. Poskytujeme školení na elektromotory, převodovky, lineární techniku či řízení.