O společnosti - RAVEO - World of motion

Zobrazit menuSkrýt menu

Společnost RAVEO

Jsme tradiční český dodavatel pohonné techniky a dlouhodobě patříme mezi lídry trhu. Naše nabídka pohonné techniky je rozsáhlá a pokrývá širokou škálu aplikací, nejenom v průmyslové automatizaci. Tým našich odborníků spojuje své znalosti a zkušenosti, aby vytvářel inovativní a funkční řešení jak z hlediska parametrů, tak i ceny.  Máme mnohaleté zkušenosti s celou škálou aplikací napříč průmyslem.

Nejsme pouze obchodní společností, plně se podílíme na tvorbě finálního výrobku v našich prostorách. Máme možnost kompletovat převodovky, disponujeme technologií pro dělení a obrobení lineárního vedení nebo kuličkových šroubů. Náš tým techniků a programátorů poskytuje tolik potřebnou podporu při návrhu i oživení našich produktů.

Tisíce zákazníků oceňují RAVEO zejména kvůli zodpovědnému přístupu k návrhu vhodného pohonu, zajímavé ceně, rychlému termínu dodání a také lidskému přístupu. Jsme tým s vášní pro pohyb a polohování!

> 2100 aktivních zákazníků
4 pobočky
350+ mil. obrat
2600 m2 skladovací prostory

Vize a filosofie

Svět je pohyb, ať už rotační nebo lineární. Ale jak ho realizovat? Co použít za komponenty? Kdo nám s tím poradí? Pro tyto myšlenky je jednoznačná odpověď: „RAVEO“. Naší snahou od prvopočátku firmy je, aby všichni konstruktéři, programátoři, manažeři a kutilové měli na paměti právě tuto asociaci.

Máme špičkové komponenty, které skládáme dohromady, provedeme všechny výpočty a vyrobíme kompletní balíček na míru. Nejsme katalogová firma. Naše technické konzultace a výrobní know-how jsou klíčovými aspekty našeho úspěchu. Doptáváme se, o jaký druh pohybu se jedná, v jaké přesnosti, v jaké rychlosti, jaké jsou okolní podmínky, jakou technologii daná firma používá, abychom pak mohli pohon vhodně naprogramovat. Náš obchodník není nosič katalogů, ale technický konzultant. Tak u nás přistupujeme k řešení požadavků našich zákazníků.

Ing. Aleš Zapletal
Ing. Radek Kaňovský

Historie a vývoj

2010

založení společnosti RAVEO

2011

stěhování do větších prostor

2012

RAVEO poprvé na veletrhu MSV

2013

stěhování do nových prostor

2014

RAVEO poprvé na veletrhu AMPER

2015

obrat 100 mil CZK / finalista krajského kola firma roku 2015

2016

zavedení komplexního systému CRM a ERP

2017

založení obchodní kanceláře v Hradci Králové

2018

RAVEO začleněno do holdingu MOTION GROUP a.s.

2019

obrat 200 mil CZK

2020

stěhování do aktuálních prostor 3000 m2

2021

založení obchodní kanceláře v Polsku

2022

obrat 350 mil CZK

Podporujeme

Okolí nám není lhostejné. Společnost RAVEO se dlouhodobě věnuje podpoře projektů a institucí, a to nejraději cíleně a s regionálním dopadem. Podporujeme celou řadu neziskových organizací, zájmových skupin i školních aktivit. Pečlivě si vybíráme příjemce naší podpory a často se zapojujeme do projektů nejenom finančně.

Dokumenty