Držák nástroje ISO30-ER32

Držák nástroje ISO30 slouží k upnutí nástroje a pro upnutí do vřetene

Zobrazit menuSkrýt menu


Držák nástroje ISO30-ER32

  • provedení: ISO30-ER32
  • volitelné provedení: HSK63F-ER32
  • závit: M40 x 1,5 DX  

Nabídka držáků nástroje společnosti HITECO je koncipována tak, aby vyhovovala požadavkům na kompatibilitu se všemi jejími vřeteny s automatickou výměnou nástrojů. Příslušenství, tak jako samotná elektrovřetena vyniká svou vysokou kvalitou, odolností a jednoduchou instalací. Držáky nástroje jsou také dostupné ve variantách se specifikací HSK63F-ER32 nebo ISO30-ER32.
Rozměry:

HITECO – High Technology Components

Společnost HITECO se zaměřuje na design a výrobu komponent pro vysoce výkonné obráběcí stroje, které bez problémů zvládají opracování dřeva, lehkých kovů, plastů nebo kompozitních materiálů. Společnost s více než 30-ti letou tradicí působí na světových trzích  a je členem mezinárodní skupiny SCM.

HITECO – High Technology Components

HITECO představilo své technologické novinky v oblasti komponent pro vysoce výkonné obráběcí stroje na veletrhu v Norimberku.

HITECO – High Technology Components

HITECO představilo své technologické novinky v oblasti komponent pro vysoce výkonné obráběcí stroje se zaměřením na dřevařský průmysl v Miláně.

HITECO – Holz-Handwerk2018

Představení novinek na veletrhu Holz-Handwerk 2018 v Norimberku. Jedná se o jeden z nejvýznamnějších veletrhů zaměřených na dřevařský průmysl a zpracování dřeva.

HITECO – Spolupráce HITECO a ABB

Společnost HITECO a ABB spolu uzavřeli technologickou spolupráci, díky které vybudovali nejmodernější továrnu na světě na vývoj, výrobu a testování robotických zařízení.