ZDVIŽNÁ PŘEVODOVKA S ROTUJÍCÍM ŠROUBEM – HR

Zdvižná převodovka standardní série 5-200kN

Zobrazit menuSkrýt menu


ZDVIŽNÁ PŘEVODOVKA S ROTUJÍCÍM ŠROUBEM – HR

  • max. síla: 5 – 200 kN
  • max. rychlost: 2-100 mm/s
  • posuv: 50 – 6000 mm

 

Velikosti:  HR05 – HR200

Šroubové polohovací zařízení neboli zdvižné převodovky jsou velmi oblíbeným řešením pro lineární pohyb. Tyto systémy se využívají  především díky vysokému zatížení, jednoduché konstrukci a nízké ceně. Vzájemné spojení převodovky a šroubu zaručuje dlouhou životnost a sílu v rozsahu 5 – 200 kN. Rychlost zdvihu lze jednoduše změnit díky různým převodům.

HR – zdvižná převodovka s rotujícím šroubem
Nabízíme kompletní systém propojovacích prvků mezi jednotlivými zdvižnými převodovkami. Tak lze například ovládat jednoduše několik šroubů současně pomocí jednoho motoru.

Příslušenství: mechanické koncové spínače, indukční koncové spínače, enkodér, absolutní odměřování, bezpečnostní matice, .

Pokud byste měli sebemenší problém s touto aplikací, tak nás neváhejte kontaktovat a pošleme Vám okamžitě požadovaný model.

Zdvižné převodovky pro zvedání platforem

Šroubové polohovací zařízení neboli zdvižné převodovky jsou velmi oblíbeným řešením pro lineární pohyb. Tyto systémy se využívají především díky vysokému zatížení, jednoduché konstrukci a nízké ceně. Mezi typické aplikace patří zvedané stoly, výtahy či lineární polohování u strojů.