ORBITAL K-PLUS PX 150

Obráběcí hlava s 5-tou osou vhodné pro obrábění dřeva, polymerů a slitin lehkých kovů

Zobrazit menuSkrýt menu


ORBITAL K-PLUS PX 150

  • výkon: 15 kW
  • výstupní rychlost: 24 000 ot/min
  • rozhraní vřetene: HSK63F
  • úhel uložení vřetene: 50°

Obráběcí hlavy řady Orbital K Plus (50°) jsou vyrobeny s přidanou konfigurací 5-té osy, a to jak v horizontálním, tak i vertikálním směru uložení. Lze zvolit i mechanickou aretaci, jak pro 4-tou tak i 5-tou osu. Tyto obráběcí hlavy jsou dostupné v uložení vřetene pod úhlem 50° stupnů, a jsou dostupné ve výkonu 15 kW, díky čemuž je možné dosáhnout velmi vysoké výstupní rychlosti (24 000 ot/min). Rozhraní nástrojů vřetene je HSK 63F. Obráběcí hlavy jsou vhodné pro obrábění dřeva, plastu, hliníku, kamene i kovu.

Široká distribuční síť společnosti je jedním ze základních pilířů společnosti HITECO, a to sice být blízko k zákazníkovi s dostupným týmem specializovaných techniků na co nejširším území. Díky tomu lze garantovat mimořádně rychlou a profesionální odezvu v případě poradenství, či řešení problémů. Inovativní řešení, efektivita, silná zákaznická podpora a rychlé dodací lhůty jsou důvodem, proč naši zákazníci dosahují maximální možné spokojenosti.

TECHNICKÁ DATA
B AXIS C AXIS
Servomotor Yaskawa Yaskawa
Servomotor power 0.4 kW 0.65 kW
Servomotor encoder Absolute Absolute
Gearbox Sumitomo Sumitomo
Stall torque 260 Nm 320 Nm
Peak torque 570 Nm 1030 Nm
Max axis rotation ± 185° ± 320°
Mechanical brakes of axes No Yes
Max positioning speed 8000°/‘ 10000°/‘
Max work speed 4800°/‘ 6700°/‘
Axes positioning precision 1 arcmin 1 arcmin
Weight 90 kg
Electrospindle PX-2 15/12 24 63F NC

HITECO – High Technology Components

Společnost HITECO se zaměřuje na design a výrobu komponent pro vysoce výkonné obráběcí stroje, které bez problémů zvládají opracování dřeva, lehkých kovů, plastů nebo kompozitních materiálů. Společnost s více než 30-ti letou tradicí působí na světových trzích  a je členem skupiny mezinárodní skupiny SCM.

HITECO – High Technology Components

HITECO představilo své technologické novinky v oblasti komponent pro vysoce výkonné obráběcí stroje na veletrhu v Norimberku

HITECO – High Technology Components

HITECO představilo své technologické novinky v oblasti komponent pro vysoce výkonné obráběcí stroje se zaměřením na dřevařský průmysl v Miláně

HITECO – Holz-Handwerk2018

Představení novinek na veletrhu Holz-Handwerk 2018 v Norimberku. Jedná se o jeden z nejvýznamnějších veletrhů zaměřených na dřevařský průmysl a zpracování dřeva.

HITECO – Spolupráce HITECO a ABB

Společnost HITECO a ABB spolu uzavřeli technologickou spolupráci, díky které vybudovali nejmodernější tvoárnu na světě na výrobu, vývoj a testování robotických zařízení.