C-OSA POWERTECH 300-400 LONG NOSE (Včetně servomotoru YASKAWA)

Hiteco C-osy jsou kompatibilní s elektrovřetena Powertech 300 a 400 s krátkým i dlouhým nosem. Varianta včetně servomotoru Yaskawa

Zobrazit menuSkrýt menu


C-OSA POWERTECH 300-400 LONG NOSE (Včetně servomotoru YASKAWA)

  • rozhraní nástrojů: ISO30 a HSK63F
  • celkový převod: i=100
  • varianta pro dlouhý nos včetně servomotoru Yaskawa

Hiteco C-osa kompatibilní s elektrovřeteny Powertech 300 a 400 s dlouhým nosem. Varianta s nainstalovaným motorem Yaskawa.

Parametry:
Převodový poměr: 1:100
Nominální vstupní moment: 0,9 Nm
Maximální vstupní moment: 3,82 Nm
Nominální vstupní rychlost: 3000 ot/min
Maximální vstupní rychlost: 5000 ot/min
Servomotor: Yaskava SGMEV-03DDA61
Vůle: 0,07°
Váha: 14 kg

 

3D modely ke stažení na info@raveo.cz

HITECO – High Technology Components

Společnost HITECO se zaměřuje na design a výrobu komponent pro vysoce výkonné obráběcí stroje, které bez problémů zvládají opracování dřeva, lehkých kovů, plastů nebo kompozitních materiálů. Společnost s více než 30-ti letou tradicí působí na světových trzích  a je členem mezinárodní skupiny SCM.

HITECO – High Technology Components

HITECO představilo své technologické novinky v oblasti komponent pro vysoce výkonné obráběcí stroje na veletrhu v Norimberku.

HITECO – High Technology Components

HITECO představilo své technologické novinky v oblasti komponent pro vysoce výkonné obráběcí stroje se zaměřením na dřevařský průmysl v Miláně.

HITECO – Holz-Handwerk2018

Představení novinek na veletrhu Holz-Handwerk 2018 v Norimberku. Jedná se o jeden z nejvýznamnějších veletrhů zaměřených na dřevařský průmysl a zpracování dřeva.

HITECO – Spolupráce HITECO a ABB

Společnost HITECO a ABB spolu uzavřeli technologickou spolupráci, díky které vybudovali nejmodernější továrnu na světě na vývoj, výrobu a testování robotických zařízení.