ONE ER32 H=100

Agregované jednotky Hiteco slouží jako výkonné doplňky obráběcích sestav Díky jejich provedení rozšiřují možnosti dosahu pracovních úkonů

Zobrazit menuSkrýt menu


ONE ER32 H=100

  • rozhraní vřetene: HSK63F/HSK63E/ISO30/ISO30SCM
  • výška: 100 mm

Agregovaná jednotka slouží jako výkonný doplněk obráběcích vřeten. Je určena pro vysokorychlostní obrábění s rychlostmi až 10 850 ot/min. Použití agregované jednotky umožňuje různé typy pracovních úkonů jako vrtání, frézování a řezání mimo obvyklou osu, při zachování maximální přesnosti a spolehlivosti. Agregované jednotky Hiteco jsou určeny pro obrábění dřeva, plastových materiálů a lehkých slitin. 

3D modely na poptání na info@raveo.cz

HITECO – High Technology Components

Společnost HITECO se zaměřuje na design a výrobu komponent pro vysoce výkonné obráběcí stroje, které bez problémů zvládají opracování dřeva, lehkých kovů, plastů nebo kompozitních materiálů. Společnost s více než 30-ti letou tradicí působí na světových trzích a je členem mezinárodní skupiny SCM.

HITECO – High Technology Components

HITECO představilo své technologické novinky v oblasti komponent pro vysoce výkonné obráběcí stroje na veletrhu v Norimberku.

HITECO – High Technology Components

HITECO představilo své technologické novinky v oblasti komponent pro vysoce výkonné obráběcí stroje se zaměřením na dřevařský průmysl v Miláně.

HITECO – Holz-Handwerk2018

Představení novinek na veletrhu Holz-Handwerk 2018 v Norimberku. Jedná se o jeden z nejvýznamnějších veletrhů zaměřených na dřevařský průmysl a zpracování dřeva.

HITECO – Spolupráce HITECO a ABB

Společnost HITECO a ABB spolu uzavřeli technologickou spolupráci, díky které vybudovali nejmodernější továrnu na světě na vývoj, výrobu a testování robotických zařízení.