DC AKTUÁTORY MA2T

Solidní a univerzální řešení pro zemědělské, průmyslové a komerční aplikace ve variantě T-Smart.

Zobrazit menuSkrýt menu


DC AKTUÁTORY MA2T

  • max. síla: 8000 N
  • max. rychlost: 52,5 mm/s

Elektrický lineární pohon MA2T společnosti TiMOTION byl speciálně navržen tak, aby vydržel náročné pracovní podmínky. MA2T je ideálním řešením pro zemědělské, průmyslové a komerční aplikace. Díky vestavěné inteligentní řídicí desce TiMOTION lze MA2T snadno integrovat s různými řídicími rozhraními bez potřeby externí řídicí skříňky, což snižuje složitost ovládání a usnadňuje inteligentnější provoz.

MA2T je k dispozici ve třech alternativách T-Smart:

1) T-Smart Advanced
Alternativa T-Smart Advanced umožňuje synchronizaci až 8 akčních členů a přesnou zpětnou vazbu polohy prostřednictvím různých možností (Hall, Hall-Pot., PWM).

2) T-Smart SAE J1939
Tato alternativa umožňuje bezproblémovou integraci s rozhraním sběrnice CAN SAE J1939, což je standardizovaný komunikační protokol běžně používaný v terénních vozidlech a dalších průmyslových aplikacích.

3) T-Smart Modbus
Modbus je sériový komunikační protokol převážně používaný v průmyslové automatizaci a řízení procesů. Alternativu T-Smart Modbus lze hladce začlenit do stávajících průmyslových systémů.

Všechny alternativy T-Smart jsou kompatibilní se softwarovým programem PGMA společnosti TiMOTION a poskytují uživateli autonomii při nastavování parametrů, jako jsou rychlost, omezení zdvihu, měkké zastavení, měkký rozběh a další. Kromě toho PGMA poskytuje monitorování stavu v reálném čase a shromažďuje komplexní soubor údajů o použití a výkonu.

3D modely k tomuto aktuátoru jsou na vyžádání na info@raveo.cz