KOMPLETNÍ POHONNÉ JEDNOTKY

Kompletní pohonné jednotky jsou kompaktní pohybové zařízení, které kombinují motory s rotační i naklápěcí mechanikou

Zobrazit menuSkrýt menu


KOMPLETNÍ POHONNÉ JEDNOTKY

  • max. zatížení: až 6 000 kg
  • výkon: až 12 000 W
  • napětí: 12 až 96 V
  • velikost kola: 205 až 559 mm

 

pohon1Kompletní pohonné jednotky jsou kompaktní pohybové zařízení, které kombinují motory s rotační i naklápěcí mechanikou. Jsme tak schopní nabídnout ucelené řešené pro transportní aplikace a požadavky. Typické oblasti použití jdou například manipulátory s materiálem, čistící vozíky, zemědělství, letiště (GSE), automobilový průmysl (AGV), nůžkové zvedací plošiny, domácí aplikace či a zábavní zařízení (například kolotoče).

 

Nabízíme dva typy produktu: horizontální a vertikální pohonné jednotky. Dle potřeb mohou být pohonné jednotky osazeny gumou, polyuretanem nebo Vulkollan.

Vysoce odolné materiály a dokonalé zpracování umožňují vysokou efektivitu, minimální vůli, úsporu energií a také tichý provoz.

 

Naše střídavé PMS (synchronní), AC a DC motory pro bateriemi ovládané vozidla, od 12V do 96V, jsou většinou určeny pro trakční aplikace, ve kterých jsou vyžadovány vysoké rozběhové kroutící momenty s optimálním výkonem i při vysokých rychlostech.

pohon2

 

Díky dlouholetým zkušenostem v AGV a LGV, jsme schopni nabídnout individuální řešení s garancí dlouhodobé kvality. V aplikacích kde je vyžadována vysoká teplota nebo vysoká rychlost, můžeme poskytnout konkrétní řešení pomocí speciálních olejů, těsnění a ložisek.

3D modely k těmto pohonným jednotkám jsou na vyžádání na info@raveo.cz