VERTICAL BORE 6 SPINDLES

Agregované jednotky slouží jako výkonné doplňky obráběcích sestav. Jsou vhodné pro řezání, drážkování, rohové řezání, horní a dolní frézování

Zobrazit menuSkrýt menu


VERTICAL BORE 6 SPINDLES

  • 6násobná vertikální agregovaná jednotka
  • váha: 2,5 kg
  • převodový poměr do rychla: i=1,4

Agregované jednotky slouží jako výkonné doplňky obráběcích sestav. Poskytují výkony vřetena i nástroje v rozmezí 13 000 – 15 000 otáček, Díky jejich provedení jsou vhodné na různé typy pracovních úkonů (řezání, drážkování, rohové řezání, dvojité drážkování, horní a dolní frézování či dvojité provedení nástroje. Proto splňujé ty nejnáročnější požadavky na obrábění. Daný model pracuje s rozhraním HSK63F, C-osa SCM a 3-PIN.

Široká distribuční síť společnosti je jedním ze základních pilířů společnosti HITECO, a to sice být blízko k zákazníkovi s dostupným týmem specializovaných techniků na co nejširším území. Díky tomu lze garantovat mimořádně rychlou a profesionální odezvu v případě poradenství, či řešení problémů. Inovativní řešení, efektivita, silná zákaznická podpora a rychlé dodací lhůty jsou důvodem, proč naši zákazníci dosahují maximální možné spokojenosti.