DIFERENČNÍ NÁPRAVY

Firma Metalrota nabízí širokou škálu diferenciálních jednotek pro různé oblasti použití

Zobrazit menuSkrýt menu


DIFERENČNÍ NÁPRAVY

  • zatížení: až 1 600 kg
  • pro motory: 300 až 20 kW
  • napájení: 12 – 96 V
  • uložení kol: hřídle s perem, příruba
  • příslušenství: elektromagnetická brzda, hydraulická brzda, enkodér

 

Firma Metalrota nabízí širokou škálu modelů a typů diferenciálních jednotek pro různé oblasti použití jako je manipulace s materiálem, čištění podlah, zemědělství, letiště (GSE), automobilový průmysl (AGV), nůžkové zvedací plošiny, domácí stavby a zábava.

 

Převodovky diferenciálních jednotek jsou vyrobeny s velmi přesnými ozubenými koly, které dokáží přenášet velký krouticí moment a mají velmi malou vůli v ozubení a nízkou hlučnost. Převodovky mohou být spojeny s jakýmkoliv typem motoru od 300 W do 6kW z portfolia firmy Metalrota. Rozchod kol se vyrábí přesně na míru dle zadání zákazníka. Dále mohou být jednotky osazeny přírubami pro montáž kol, mechanickou nebo hydraulickou brzdou.

 

MS motory jsou ideální volbou pro bateriemi napájená vozidla (12V až 96V). Tyto motory jsou zejména určeny pro trakční aplikace, ve kterých jsou vysoké požadavky na efektivitu, vysoké rozběhové momenty i optimální výkon při vysokých rychlostech.

 

Díky dlouholetým zkušenostem, jsme schopni nabídnout individuální řešení s garancí dlouhé životnosti produktů. V těchto aplikacích, ve kterých je vyžadována vysoká teplota nebo vysoká rychlost, můžeme poskytnout speciální oleje, těsnění a ložiska s cílem prodloužit životnost jednotky.

 

Na vyžádání je k dispozici následující volitelné příslušenství:diferencial3

– Elektromagnetické brzdy

– Kotoučové brzdy

– Tepelná ochrana

– Enkodér nebo tachogenerátor

 

diferencial4

Výrobky jsou vyráběny v souladu s IEC a s platnými evropskými normami.

Stupeň vibrací (EN 60034-14 IEC 60034-14): vibrace motoru jsou zcela eliminovány díky přesnému vyvážení Standard rotoru DIN ISO 8821 až do jmenovitých otáček.

Výrobky jsou vyráběny v souladu EN 60034, IEC 60034 a nařízením REACH 81907/2009 / CE, RoHS (95/2002 / CE + 65/2011 / ES), ustanovením o ochraně životního prostředí.

 

3D modely k těmto pohonným jednotkám jsou na vyžádání na info@raveo.cz