DC AKTUÁTORY MA4

Solidní a univerzální řešení pro zemědělské, průmyslové a komerční aplikace. Může být dodán i ve variantě MA4T (T-Smart)

Zobrazit menuSkrýt menu


DC AKTUÁTORY MA4

  • max. síla: 2000 N
  • max. rychlost: 43 mm/s

Řada MA4 společnosti TiMOTION je kompaktní elektrický lineární pohon, který je vhodný pro téměř všechny pracovní podmínky. Díky vysokému stupni krytí IP a mimořádné odolnosti je MA4 solidním a univerzálním řešením pro zemědělské, průmyslové a komerční aplikace.

Kromě toho má MA4 volitelnou verzi T-Smart, MA4T. Model MA4T je osazen řídicí deskou TiMOTION a umožňuje snadnou integraci s různými řídicími rozhraními, čímž odpadá potřeba externí řídicí skříňky.

MA4T je k dispozici ve dvou variantách T-Smart:

1) T-Smart Advanced
Alternativa T-Smart Advanced umožňuje synchronizaci až 8 pohonů a přesnou zpětnou vazbu polohy prostřednictvím různých možností (Hall, Hall-Pot., PWM). Díky výjimečným funkcím je alternativa T-Smart Advanced schopna podporovat složitější úlohy pomocí jediného příkazu.

2) T-Smart SAE J1939
Tato alternativa poskytuje bezproblémovou integraci s rozhraním sběrnice CAN SAE J1939, což je standardizovaný komunikační protokol běžně implementovaný v terénních vozidlech a dalších průmyslových aplikacích.

Obě alternativy T-Smart MA4T jsou kompatibilní se softwarovým programem PGMA společnosti TiMOTION a poskytují uživateli autonomii při nastavování parametrů, jako jsou rychlost, omezení zdvihu, měkké zastavení, měkký rozběh a další. Kromě toho PGMA poskytuje monitorování stavu v reálném čase a shromažďuje komplexní soubor údajů o používání a výkonu.

3D modely k tomuto aktuátoru jsou na vyžádání na info@raveo.cz