TOOL CHANGER 12 POSITIONS HSK 63F BASE

Výměník nástrojů HSK63F s 12 pozicemi

Zobrazit menuSkrýt menu


TOOL CHANGER 12 POSITIONS HSK 63F BASE

  • kapacita: 12 pozic
  • rozhraní: HSK63F
  • příprava pro motor

Výměníky nástrojů HITECO patří mezi to nejlepší na co lze na dnešním trhu narazit. Příslušenství od italské značky HITECO, jakými jsou i výměníky nástrojů, vynikají především vysokým výkonem, silou točivého momentu, bezproblémovou instalací a vysokou mírou spolehlivosti. V nabídce jsou výměníky nástrojů jak v provedení s rozhraním ISO30, tak i HSK63F. Některé typy je možné pořídit i jako celou sestavu spolu s motorem a servodriverem.

 

 

HITECO – High Technology Components

Společnost HITECO se zaměřuje na design a výrobu komponent pro vysoce výkonné obráběcí stroje, které bez problémů zvládají opracování dřeva, lehkých kovů, plastů nebo kompozitních materiálů. Společnost s více než 30-ti letou tradicí působí na světových trzích a je členem mezinárodní skupiny SCM.

HITECO – High Technology Components

HITECO představilo své technologické novinky v oblasti komponent pro vysoce výkonné obráběcí stroje na veletrhu v Norimberku.

HITECO – High Technology Components

HITECO představilo své technologické novinky v oblasti komponent pro vysoce výkonné obráběcí stroje se zaměřením na dřevařský průmysl v Miláně.

HITECO – Holz-Handwerk2018

Představení novinek na veletrhu Holz-Handwerk 2018 v Norimberku. Jedná se o jeden z nejvýznamnějších veletrhů zaměřených na dřevařský průmysl a zpracování dřeva.

HITECO – Spolupráce HITECO a ABB

Společnost HITECO a ABB spolu uzavřeli technologickou spolupráci, díky které vybudovali nejmodernější továrnu na světě na vývoj, výrobu a testování robotických zařízení.