Zemědělský stroj CR11 získává zlatou medaili díky technologiím dlouholetého partnera RAVEO, společnosti TiMOTION - RAVEO - World of motion

Zobrazit menuSkrýt menu
Aktuality

Zemědělský stroj CR11 získává zlatou medaili díky technologiím dlouholetého partnera RAVEO, společnosti TiMOTION

S potěšením oznamujeme, že zbrusu nový vlajkový kombajn CR11 od společnosti New Holland Agriculture – Government & Fleet Sales získal ZLATOU MEDAILI na Agritechnica Innovation Awards 2023!

AGRITECHNICA Innovation Award‘ je jedním z předních ocenění v rámci mezinárodního zemědělského průmyslu. Uděluje se inovacím za praktické použití v reálném prostředí a podtrhuje hodnotu moderních zemědělských strojů pro zemědělství.

Hrdým dodavatelem lineárních pohonů pro tento kombajn je TiMOTION, který je dlouholetým partnerem společnosti RAVEO s.r.o..

Se svou širokou řadou vysoce výkonných aktuátorů určených pro průmysl a mimo jiné i pro zemědělskou techniku, je TiMOTION spolehlivým a dlouholetým partnerem Ravea, potažmo našich zákazníků.

Ať už jsou to lehké aktuátory TA2 a TA16, chytré aktuátory parametrizovatelné přes PC jako je MA2T, nebo výkonné průmyslové aktuátory MA2 a MA3, RAVEO je připraveno nabídnout Vám odpovídající produkt, šitý na míru Vaší aplikaci.
Další aktuality