Pohony Transtecno: síla všude, i tam, kde to dvakrát nevoní - RAVEO - World of motion

Zobrazit menuSkrýt menu
Aktuality

Pohony Transtecno: síla všude, i tam, kde to dvakrát nevoní

Motory a převodovky nachází mimo průmysl časté užití i v zemědělském sektoru. Nejen na drůbežích a prasečích farmách – kde Transtecno dodává speciálně vyvinutá řešení, ale také pro chov dojnic.

Konkrétně ovládání oken ve stájích a chlévech je často svěřena šnekovým pohonům (CM/CL) v kombinaci s koncovým spínačem TOR-N. Tímto řešením lze jednoduše docílit plně autonomního otevírání a zavírání, bez nutnosti instalace dalšího příslušenství či snímačů.

Je toho však víc: nevábnou, ale velmi důležitou kapitolou, kterou je třeba v odvětví chovu skotu a dojnic otevřít, je čištění. Chlévy dnes mohou být vybaveny automatickými hrábly, nebo shrnovači hnoje, které jsou efektivně poháněny robustními pohony Transtecno. Toto řešení umožňuje instalaci technologie po celé délce budovy, díky čemuž je zajištěno automatizované shrnování hnoje a následná distribuce pro další zpracování.

Vzhledem k vysokým nárokům na výkon pohonné jednotky, přichází u těchto strojů na řadu litinové převodovky z řady IRON. K dispozici jsou provedení kuželočelní (ITB), čelní (ITH) a ploché (ITS).

Pro tyto i standardní průmyslové aplikace jsou převodovky řady IRON spolehlivé, úsporné a mnoha lety nasazení v reálných aplikacích ověřené řešení. Neváhejte nás kontaktovat s nezávaznou poptávkou na info@raveo.cz

 
Další aktuality