Trakční motory a diferenční jednotky - RAVEO - World of motion

Zobrazit menuSkrýt menu
Aktuality

Trakční motory a diferenční jednotky

Trakční motory nabízíme v provedení ACDC a PMS.
PMS trakční motory jsou nejnovější vývojovou řadou bezkartáčových synchronních motorů s permanentními magnety ze vzácných zemin a mají konstantní kroutící moment v celém spektru otáček. Trakční motory jsou určeny zejména pro pohonné aplikace, ve kterých jsou vysoké požadavky na efektivitu, vysoké rozběhové momenty i optimální výkon.
Jde o kompletní pohonné jednoty, které se skládají z motoru, převodovky a kompletní nápravy. Převodovky diferenčních jednotek jsou vyrobeny s velmi přesnými ozubenými koly, které dokáží přenášet velký kroutící moment, mají velmi malou vůli v ozubení a nízkou hlučnost.
Tyto jednotky kombinují pohon pro trakci a pohon pro natáčení trakčního kola s horizontálním nebo vertikálním pohybem. Dále je jednotka osazena koncoými snímači a může obsahovat další příslušenství, jako jsou enkodéry a brzdy.
Mezi naše reference trakčních pohonů patří přední výrobci manipulační techniky v aplikacích, jako jsou například AGV a GSE vozy. Dodáváme k motorům kompletní řídící elektroniku, včetně technické a integrační podpory.

 
Další aktuality