Společnost RAVEO jmenována autorizovaným distributorem robotů Yamaha pro Českou republiku - RAVEO - World of motion

Zobrazit menuSkrýt menu
Aktuality

Společnost RAVEO jmenována autorizovaným distributorem robotů Yamaha pro Českou republiku

Naše společnost RAVEO s.r.o., přední prodejce pohonné techniky s rozsáhlým produktovým portfoliem a inženýrskými schopnostmi pokrývajícími celý životní cyklus od vývoje řešení po údržbu zařízení, byla jmenována distributorem průmyslových robotů Yamaha pro Českou republiku.

Atilla Saral, obchodní manažer Yamaha, uvedl: „Česko je domovem mnoha průmyslových odvětví, která mohou těžit z flexibilní automatizace založené na našich vysoce výkonných robotech a RAVEO je dokonale připraveno vytvářet řešení, která zákazníkům přinášejí mimořádnou hodnotu.

„Kombinací přesnosti, rychlosti a mnoha unikátních vlastností robotů Yamaha s odbornými znalostmi a zkušenostmi našich odborníků vytváříme inovativní a funkční řešení pro zákazníky, která podle nás povedou k velkému vzájemnému úspěchu,“ komentoval Aleš Zapletal, generální ředitel RAVEO.

„Díky podpoře od Yamahy jsme již nyní schopni poskytovat zákazníkům naše technické know-how a nabídnout jim ke stažení katalogy a 3D modely, které jsou dostupné na webových stránkách RAVEO,“ dodal Radek Kaňovský, také generální ředitel RAVEO.

Rozsáhlé portfolio RAVEO produktů od Yamahy zahrnuje SCARA roboty od extra malých modelů s délkou ramene až 120 mm, varianty pro čisté prostory, stropní orbitální typy pro práci v úzkých prostorech a velké SCARA jednotky, které zvládnou zátěže až 50 kg.

Představení kompletního portfolia Scara robotů si můžete poslechnout i v následujícím videu:

Kontaktujte naše technické oddělení na info@raveo.cz a my vám rádi poradíme s optimálním řešením pro vaše konkrétní aplikace.
Další aktuality