Stali jsme se významným partnerem Slováckého léta 2023! - RAVEO - World of motion

Zobrazit menuSkrýt menu
Aktuality

Stali jsme se významným partnerem Slováckého léta 2023!

Léto se nezadržitelně blíží a RAVEO se i letos rozhodlo podpořit festival Slovácké léto v Uherském Hradišti, který se tradičně uskuteční v úvodu léta, a to od 30.6. do 9.7.

Slovácké léto je sportovně-kulturní festival, který už od roku 2008 vždy na začátku prázdnin roztančí a rozhýbe Uherské Hradiště.

Z jednorázové víkendové akce volejbalových nadšenců, kteří toužili jen tak si zahrát v centru města za doprovodu kapely kamarádů, se brzy stala respektovaná desetidenní událost, která každoročně vítá desetitisíce návštěvníků.

Základem programu jsou desítky sportovních turnajů pro profesionály i amatéry. Vysoké oblibě se těší Žhavé běhy na 5 a 10 kilometrů, volejbalové turnaje včetně prestižního Super Cupu nebo hromadná in-line vyjížďka městem.

Z doprovodného programu se můžete těšit na koncerty IMT Smile, Pokáče, Polemic a mnoho dalších. Poprvé se v Uherském Hradišti objeví i populární trhy Mint market.

Pořadatelé si stanovili smělý cíl – systematicky podporovat pozitivní přístup veřejnosti ke sportu, vést účastníky sportovních činností k dodržování základních etických a mravních pravidel, umožnit jim širokou informovanost v oblasti sportu a v neposlední řadě šířit a popularizovat sportovní aktivity u dětí a mládeže.

Naše společnost se s touto vizí zcela ztotožňuje, a proto jsme se i letos rozhodli tuto akci podpořit. Od Slováckého léta jsme obdrželi titul „Významný partner“.
Další aktuality