Společnost RAVEO představuje produkty značky HITECO - RAVEO - World of motion

Zobrazit menuSkrýt menu
Aktuality

Společnost RAVEO představuje produkty značky HITECO

Mgazín Kovo+ | PDF verze

 

Opět jsme rozšířili naše portfolio elektromotorů o vřetenové motory od italské společnosti HITECO, která se specializuje na výrobu vřetenových motorů pro obráběcí stroje a zařízení. Tyto motory jsou navrženy pro obrábění dřeva, plastů, hliníku, lehkých kovů, kamene, nebo kompozitních materiálů.

Vysoký výkon a široká variabilita

Nabízíme širokou škálu elektro vřeten o výkonu od 3 do 35 kW s otáčkami od 1 000 do 40 000 ot/min, s automatickou nebo manuální výměnou nástrojů. Rozhraní nástrojů pak lze volit mezi ER, ISO a HSK. Jsme schopni nabídnout i kompletní obráběcí hlavy, ve kterých je vřetenový motor zakomponován. Pro dokonalé chlazení těchto typů motorů lze vybírat z možností chlazení vzduchem, ventilátorem nebo kapalinou.

Nejširší výběr na českém a slovenském trhu

Kompletní nabídka vřetenových motorů nabízí k výběru z více než devíti desítek typů o různých výkonových parametrech, a to z osmi typových řad. Nabídka příslušenství pak dále zahrnuje agregované jednotky, držáky nástrojů s rozhraním ISO30-ER32 či HSK63F-ER32, referenční příruby, C-osy nebo výměníky tepla. Nabízíme také širokou škálu obráběcích hlav značky HITECO, jak s horizontálním, tak i s vertikálním uložením. U obou variant je možné zvolit mechanickou aretaci, nejen pro 4-tou, ale i 5-tou osu.

Naše kompletní nabídka obsahuje:

a)      vřetenové motory s automatickou výměnou nástrojů (výkon od 4 – 35 kW),

b)      vřetenové motory s manuální výměnou nástrojů (výkon od 4,5 – 6 kW),

c)       příslušenství k vřetenovým motorům,

·            kompletní obráběcí hlavy,

·            agregované jednotky,

·            držák nástroje HSK63F-ER32,

·            držák nástroje ISO30-ER32,

·            odkládací držák nástroje HSK63F,

·            odkládací držák nástroje ISO30,

·            referenční příruby,

·            výměníky tepla,

·            C-osa,

·            rotační zásobníky.

Vysoká kvalita a rychlý dodací termín

Společnost HITECO si velmi zakládá na kvalitě a zpracování svých elektrovřeten. Za tímto účelem dodržuje přísné postupy a výstupní kontroly ve všech fázích výroby, aby bylo zaručeno, že každý zákazník obdrží produkt té nejvyšší kvalitě. Každé vřeteno je při výrobním procesu kontrolováno a měřeno při každém kroku kompletace než dojde k jeho finálnímu testu na konci výrobního procesu. Zde se pak kontrolují faktory, kterými jsou správná provozní teplota, procento vibrací nebo účinnost mazacích systémů.

Chcete-li se dozvědět více o obráběcích hlaváchagregovaných jednotkáchvřetenových motorech a širokém příslušenství, pak navštivte naše internetové stránky nebo se přímo obraťte na naše specialisty na telefonu +420 577 700 150 nebo emailu info@raveo.cz
Další aktuality