Nové hygienické a omyvatelné servomotory Kollmorgen - RAVEO - World of motion

Zobrazit menuSkrýt menu
Aktuality

Nové hygienické a omyvatelné servomotory Kollmorgen

Nové servomotory Kollmorgen AKMH™ z nerezové oceli zvyšují standard pro hygienické omyvatelné motory  pro potravinářské, farmaceutické a chemicky agresivní prostředí. Motory AKMH disponují krytím IP69K s absolutně hladkým povrchem bez výstupků.

Robustní hygienický design urychluje a zjednodušuje čištění a údržbu, maximalizují produkci strojů a zajišťují dodržení bezpečného použití v potravinářství.

Kollmorgen představuje novou řadu robustních motorů AKMH™ z nerezové oceli, založených na uznávané sérii motorů AKM®. Tyto synchronní servomotory s krytím IP69K jsou specificky navržené tak, aby splňovaly normy  potravinové bezpečnosti (FSMA) a mají také hygienicky navržené šasi (splňující směrnice EHEDG, NSF, BISSC a 3A). Servomotor AKMH je konstruován z materiálů, poskytujících dlouhou životnost a bezproblémovou funkčnost i přes každodenní vystavení chemikáliím a vysokotlakému mytí. Jedno-kabelové řešení pohonu AKMH snižuje počet potenciálních poruch a minimalizuje čas instalace. Hladký povrch a použití oceli 316L, vysoce odolné vůči korozi, snižují riziko tvorby bakterií. AKMH nevyžaduje žádnou další ochranu a může být používán bez dalšího zakrytí ze stroje. Výsledkem je, že OEM výrobci v oborech nápojů a potravinářství, balírenství, lékařství, farmaceutiky a zpracování mohou navrhovat a sestavovat spolehlivější a produktivnější stroje se snazší a rychlejší údržbou a tudíž minimalizovat neplánované odstávky pro koncového zákazníka.

Věříme, že Servomotory Kollmorgen AKMH jsou nejvýkonnější a nejtrvanlivější omyvatelné motory z nerezové oceli v oboru. Tyto motory kombinují špičkový výkon a robustní hygienický design k poskytnutí spolehlivého a trvalého výkonu, který může být tím rozdílem mezi komoditním produktem a odlišným strojem pro OEM výrobce. Inovativní design AKMH koncovým zákazníkům z dlouhodobého hlediska pomáhá zjednodušením požadavků na údržbu a minimalizuje možnost kontaminace. To dále pomáhá společnostem ochránit svou značku a snížit riziko devastujících reklamací produktů.

Řešení šité na míru pro špičkový výkon s nepřetržitým krouticím momentem od 0,3 do 22 Nm a výběrem z tisíců standartních konfigurací, poskytují servomotorům Kollmorgen AKMH přesně ty potřebné vlastnosti a výkon, nezbytné pro prakticky jakékoliv použití. Jedno-kabelové řešení snižuje čas údržby a zapojení a snížením počtu částí a potenciálních poruch a zároveň zvyšuje provozuschopnost strojů. Inovativní design přináší unikátní metodu odvětrání, která zabraňuje vnitřnímu srážení vody a prodlužuje životnost motorů i v těch nejnáročnějších podmínkách.

„Servomotor IP69K AKMH je navržen pro čištění za chodu žíravými chemikáliemi, vysokotlakými stříkacími pistolemi a vodou o vysokých teplotách, čímž vydrží léta bezproblémově fungovat i v těch nejnáročnějších podmínkách. AKMH je navržen pro použití v hygienicky nezávadném prostředí v souladu se striktními směrnicemi EHEDG, NSF, BISSC a 3A. Díky výrobě s přihlédnutím ke směrnicím EHEDG a použití korozi odolné oceli 316L, je AKMH jednoduchý k údržbě a desinfekci.

Dostupný jako kompletní servopack. AKMH servomotory mohou být kombinovány se servo pohony AKD® nebo  AKD® PDMM pro kompletně optimalizovaný, vysoce výkonný pohybový systém poskytující výraznou konkurenční výhodu pro  výrobce strojů a zároveň přináší snížení výdajů pro koncové zákazníky díky zvýšené spolehlivosti a nižšímu času potřebnému na údržbu. Kollmorgen si je kvalitou a výkonem kombinace AKMH/AKD tak jistý, že společnost na ni poskytuje dvouletou záruku proti průniku vody – nejlepší záruka v odvětví.

O SPOLEČNOSTI KOLLMORGEN Kollmorgen je předním poskytovatelem pohoných systémů pro konstruktéry strojů po celém světě, s více než 70 lety zkušeností v oboru návrhu  aplikací. Díky prvotřídním znalostem v oblasti pohybu, špičkové kvalitě a rozsáhlým zkušenostem s propojením a integrací standartních výrobků a výrobků na zakázku, poskytuje Kollmorgen průlomová řešení s nesrovnatelným výkonem, spolehlivostí a jednoduchostí použití, což konstruktérům poskytuje nevyvratitelnou tržní výhodu.

 

Parametry servomotorů Kollmorgen naleznete ZDE
Další aktuality