Nová řada nábojových převodovek NG od Dunkermotoren - RAVEO - World of motion

Zobrazit menuSkrýt menu
Aktuality

Nová řada nábojových převodovek NG od Dunkermotoren

V intralogistice roste význam vozidel s vlastním pohonem. Nejen tradiční výrobci, ale i uživatelé, nebo jejich dodavatelé provozních zařízení navrhují nová bateriová řešení. Technická řešení jsou rozmanitá, proto i Dunkermotoren na tuto potřebu musel reagovat novými systémovými komponenty, které jsou součástí našeho portfolia.

Nová řada nábojových převodovek:

U nové řady NG je převodovka uvnitř náboje kola. Tím zástavbově odpadá celková délka převodovky. Toto řešení je velmi důležité vzhledem k malým rozměrům AGV vozíků. Nábojová převodovka Dunkermotoren přenáší radiální síly působící přímo na kolo vozíku.

Pro lehčí varianty AGC nabízí Dunkermotoren NG 250, která unese 250 kg. U AGV se jako běžná velikost osvědčila NG 500 s nosností 500 kg. Za předpokladu čtyř nosných kol může naložené vozidlo vážit až 2000 kg.

Továrna budoucnosti:

S ohledem na gigantické továrny, které jsou v současné době velmi rozšířené, budou požadavky na AGV pravděpodobně nadále stoupat, zejména proto, že je třeba překonávat stále větší vzdálenosti s využitím energie z baterií. Díky vysoce účinné technologii stejnosměrného pohonu ve spojení s nábojovými převody, které jsou brilantní z hlediska účinnosti, jsme na to ideálně připraveni.

 

NG 500

– Vynikající radiální únosnost

–  Minimální instalační prostor

– Odolná robustní konstrukce

– Volitelný povrch kol

– kopatibilní s motory BG 95×40, BG 75×50, oba motory mohou být osazeny brzdami a bezpečnostními enkodéry (NG 250 je kompatibilní s BG 66 dCore)

 

Účinnost S1: 90%

Trvalý točivý moment S1: 21 Nm

Točivý moment zrychlení S1: 42 Nm

Axiální zatížení S1: 1667 N

 
Další aktuality