Lineární osy BAHR a jejich oblasti použití - RAVEO - World of motion

Zobrazit menuSkrýt menu
Aktuality

Lineární osy BAHR a jejich oblasti použití

Lineární osy a komplexní víceosé systémy jsou v dnešním průmyslovém světě nepostradatelné a hrají stále významnější roli.

Poskytujeme produkty nejvyšší kvality, které zahrnují lineární systémy pro všechna průmyslová odvětví.

Níže Vám popíšeme možné oblasti použití.

 

Skladové systémy

Efektivní vychystávací a skladovací systémy s vysokou mírou flexibility v otázkách plánování prostoru a objemů skladů.

 

 

Robotika

Průmyslové roboty musí spolehlivě provádět vysoce dynamické a automatizované pohybové sekvence na trvale vysoké úrovni přesnosti. Požadavky kladené na flexibilní robotické systémy se stále zvyšují zejména v oblasti obsloužitelného pracovního prostoru. S našimi lineárními osami a konceptem sedmé osy přesně tyto požadavky splňujeme.

 

 

 

 

Balící technologie

Výkon a spolehlivost jsou v obalové technice životně důležité. Poskytujeme lineární osy, které nabízejí vysokou úroveň bezpečnosti a které bez problémů splňují vysoce dynamické a přesné aplikace. Krátké doby cyklu a vysoká produktivita zajišťují konkurenční výhodu. Také nabízíme varianty v nerezovém provedení pro hygienický design strojů.

 

3D tisk

Tyto výrobní procesy se často používají při konstrukci prototypů, pro součásti s vysokým stupněm přizpůsobení a se složitou geometrií. Naše lineární osy splňují požadavky 3D tiskáren z hlediska přesnosti, dynamiky a provozní spolehlivosti.

Nejčastěji jsou naše osy používány pro tripoidni typ 3D tiskáren s možností tisku vysokých výrobků.

 

 

 

 

 

 

Výroba elektronických součástek

V procesní a výrobní technice jsou mechanické součásti stále častěji nahrazovány elektronickými součástmi nebo jsou jimi alespoň řízeny. To vede ke zvýšení složitosti požadavků na bezpečnost. S lineárními osami můžete tuto výzvu jednoduše splnit. Přesnost, kontinuita a spolehlivost.

 

Chemický a farmaceutický průmysl

Zařízení pro chemický a farmaceutický průmysl musí během celého životního cyklu splňovat nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti. A to je přesně to, co nabízíme. Lineární osy BAHR mají certifikaci ATEX.  Oblasti použití jsou například, vakuová technika, technologie čistých prostor a ochrana proti výbuchu.

 

Paletizační a manipulační systémy

Paletizační systémy vytvářejí automatizované procesy pro manipulaci, která je šetrná k dílům pro jejich optimální kvalitu. Jsou zde vyžadovány přesné a spolehlivé lineární pohyby, úspora místa a snadná integrace do stávajících konstrukcí. Vysoká míra flexibility je proto zásadní.

 

Automotive

Existuje obrovské množství procesů, které vyžadují koordinaci na montážní lince v automobilovém průmyslu. Rozšiřování produktového portfolia a pravidelná údržba modelů vyžadují vysoký stupeň rychlosti a flexibility. Lineární osy společnosti BAHR Modultechnik poskytují ideální řešení pro tyto aplikace.

 
Další aktuality