Vysoce výkonné vřetenové motory v naší nabídce! - RAVEO - World of motion

Zobrazit menuSkrýt menu
Aktuality

Vysoce výkonné vřetenové motory v naší nabídce!

Aktuálně jsme rozšířili naše portfolio motorů o vřetenové motory od italské společnosti HITECO, která se specializuje na návrhy a výrobu špičkových komponent pro obráběcí stroje a zařízení. Vynikajících výsledků dosahují vřetenové motory při obrábění dřeva, lehkých slitin, plastů nebo kompozitních materiálů.

 

Nabízíme širokou škálu elektrovřeten o výkonu od 3 do 30 kW s otáčkami od 1 000 do 40 000 ot/min s automatickou nebo manuální výměnou nástrojů. Rozhraní nástrojů pak lze volit z ISO nebo HSK. Vřetenové motory mohou mít různé typy upevňovacích prvků s kuželovými konzolami, válcovým tělesem nebo přírubou. Jsme schopni nabídnout i kompletní obráběcí hlavy, ve kterých je vřetenový motor přímo zakomponován. Pro dokonalé chlazení těchto typů motorů lze vybírat z možností chlazení vzduchem, ventilátorem, kapalinou nebo výměníkem tepla.

 

Kompletní nabídka daného typu motorů nabízí z výběru více než osmi desítek typů o různých výkonových parametrech a to z osmi typových řad. Nabídka příslušenství pak zahrnuje zejména držáky nástrojů s rozhraním ISO30-ER32 či HSK63F-ER32, odkládací držáky nástrojů či speciální provedení C-os.

V naší nabídce naleznete:

a)      vřetenové motory s automatickou výměnou nástrojů

·         řada POWERTECH 200 (výkon od 4 – 35 kW)

·         řada POWERTECH 250 (výkon od 8 – 9 kW)

·         řada POWERTECH 300 (výkon od 6,6 – 8 kW)

·         řada POWERTECH 400 (výkon od 8,5 – 13 kW)

·         řada POWERTECH 500 (výkon od 8 – 18 kW)

·         řada POWERTECH 600 (výkon od 11 – 18 kW)

·         řada ROBOTECH (výkon od 8,5 – 35 kW)

 

b)      vřetenové motory s manuální výměnou nástrojů

·         řada MULTITECH 200 (výkon od 4,5 – 6 kW)

 

c)       příslušenství k vřetenovým motorům

·         držák nástroje HSK63F-ER32

·         držák nástroje ISO30-ER32

·         odkládací držák nástroje HSK63F

·         odkládací držák nástroje ISO30

·         C-osa

 

Společnost HITECO si velmi zakládá na kvalitě a zpracování svých elektrovřeten. Za tímto účelem dodržuje přísné postupy a výstupní kontroly ve všech fázích výroby, aby bylo zaručeno, že každý zákazník obdrží produkt té nejvyšší spolehlivosti a jakosti. Například každé vřeteno je na konci výrobního procesu podrobeno pečlivé kontrole, během které se kontrolují faktory, kterými jsou správná provozní teplota, procento vibrací nebo účinnost mazacích systémů. Při správných výsledcích a parametrech je každé vřeteno katalogizováno v databázi HITECO a to přímo se svými vlastnostmi a všemi údaji, které byly nashromážděny ve fázi testování.

 

Výhodou těchto typů motorů je i jejich velmi rychlý dodací termín přímo k zákazníkovi. Kompletní nabídku vřetenových motorů spolu s popisem, rozměry a výkonovými parametry naleznete zde na našich internetových stránkách nebo se můžete přímo obrátit na naše specialisty na telefonu +420 577 700 150 či emailu info@raveo.cz.
Další aktuality