RAVEO jako významný partner akce Slovácké léto - RAVEO - World of motion

Zobrazit menuSkrýt menu
Aktuality

RAVEO jako významný partner akce Slovácké léto

S velkým potěšením oznamujeme, že i v roce 2024 jsme se stali významným partnerem Slováckého léta. Tento prestižní festival, konající se v malebném prostředí Uherského Hradiště od 28. června do 7. července, přináší bohatý program plný sportovních aktivit, hudebních vystoupení a kulturních zážitků.

Naše partnerství se Slováckým létem podtrhuje náš závazek podporovat lokální komunity a přispívat k rozvoji kulturního života v regionu. Jsme hrdí na to, že můžeme být součástí této události, která každoročně přitahuje tisíce návštěvníků a nabízí nezapomenutelné zážitky pro všechny věkové kategorie.

Slovácké léto je známé svým pestrým sportovním programem, který zahrnuje turnaje v plážovém volejbalu, nohejbalu, fotbale, ale také běžecké závody a další sportovní aktivity. Pro milovníky hudby je připraven bohatý hudební program s koncerty populárních českých a zahraničních interpretů, které se konají na hlavní scéně v centru města. Návštěvníci se mohou těšit na koncerty kapel Olympic, Iné Kafe, No Name, Vypsaná Fixa a mnoho dalších.

Těšíme se na setkání s vámi na Slováckém létě 2024 a věříme, že si společně užijeme nezapomenutelné chvíle plné zábavy, sportu a hudby.

Přijďte a buďte součástí této jedinečné akce!
Další aktuality