Stali jsme se partnerem II. ročníku celostátní soutěže robotů ROBOGAMES Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně - RAVEO - World of motion

Zobrazit menuSkrýt menu
Aktuality

Stali jsme se partnerem II. ročníku celostátní soutěže robotů ROBOGAMES Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně

Naše společnost se stala jedním z hlavních partnerů celostátní robotické soutěže, kterou pořádá Fakulta aplikované informatiky ve Zlíně. Důvodem celé akce je motivace a studentů ke studiu velmi aktuálního tématu robotizace a průmyslu 4.0. Cílem je poskytnout žákům, studentům, ale i jejich pedagogům prostor pro rozvoj jejich dovedností a také místo a čas na setkání, kde si mohou vyměňovat své názory a zkušenosti.

Společnost RAVEO je dlouhodobým zastáncem myšlenky motivace a vzdělávání mladých talentů a díky jejímu působení v oblasti pohonné techniky, která pojímá právě i automatizaci a robotické aplikace, velmi ráda podpoří žáky, studenty a jejich učitele ve vývoji, zlepšování jejich dovedností a zvyšování kvalifikace. Soutěžit se bude ve třech věkových kategoriích (žáci základních škol, studenti středních škol a vysokoškolští studenti).

Soutěžit se bude ve čtyřech disciplínách:

·         robosumo (časový limit 9 minut, max. váha robota 3 kg, průměr ringu 154 cm),

·         sledování čáry (časový limit 3 minuty), max. váha robota 1 kg, rozměry dráhy 280 x 200 cm),

·         myš v bludišti Micromouse (časový limit 10 minut, max. váha bez omezení, rozměry plochy 288 x 288 cm),

·         robot uklízeč (časový limit 3 minuty, max. váha není omezena, rozměry plochy 140 x 200 cm).

Tato výjimečná akce se pořádá 9. 2. 2018 na Fakultě aplikované informatiky UTB ve Zlíně a my jí budeme přítomni! Start jednotlivých soutěží je v 945h, ve 1400h pak budou vyhlášeni vítězové jednotlivých kategorií.
Další aktuality