SIMATIC MICRO-DRIVE - RAVEO - World of motion

Zobrazit menuSkrýt menu
Aktuality

SIMATIC MICRO-DRIVE

Společnost SIEMENS přichází na trh s novým řešením týkající se pohybu v prostředí automatizace bez ohledu na odvětví nebo konkrétní aplikace. Dunkermotoren na tento nápad reagoval a vytvořil řadu pro tento druh programování. Stačí pouze zapojit do systému a zbytek už nastavujete online pomocí intuitivního nastavení.

SIMATIC MICRO-DRIVE je nový extrémně všestranný, bezproblémový a bezpečnostní řídící servo systém, který pokrývá širokou škálu aplikací v rozsahu bezpečného nízkého napětí. Řídící servo systém je kompatibilní s motory řady BG 45BG 65 (S), BG 75 BG 95 od společnosti Dunkermotoren, která je již roky lídrem na trhu v rozsahu výkonů 20 – 1100 W.

Jednoduchá integrace systému SIMATIC MICRO-DRIVE výrazně zkracuje čas potřebný na technický návrh. Integrace do automatizační technologie Siemens je možná prostřednictvím portálu TIA a zjednodušuje provoz a servis. Celková komunikace probíhá přes PROFINET IRT s profily PROFIsafe a PROFIdrive. Nová bezpečnostní integrovaná funkce SLT (bezpečně omezený točivý moment) zajišťuje omezený točivý moment sledováním proudu motoru během provozu.

Integrovaná bezpečnost

Vyšší úroveň bezpečností pro personál i pro stroj.

PDC: Bezpečnostní integrované funkce STO, SS1, SLT, SLS, SSM

PDC: Nová funkce SLT (Safely Limited Torque)

F-TM ServoDrive: STO pevně zapojené s brzdovým chopperem

Všechny funkce Safety Integrated se jednoduše uvedou do provozu pomocí portálu TIA a ovládají se pomocí ovladače SIMATIC přes PROFIsafe

Chytré komponenty v motoru společně s patentovaným systémem přenosu dat nastaví ovladač po připojení k motoru do přednastaveného stavu. Těžkopádné ladění měniče a parametrizace regulačních smyček řadiče jsou minulostí.

 
Další aktuality