Dodavatelé

         
         
         
metalrota-logo
         
logo Zimm
         
         

 

 

MAE stepper motors - AMETEK je výrobcem krokových motorů. Společnost MAE je divizí světoznámé skupiny AMETEK. Kompletní výroba krokových motorů je v České republice, čímž je zajištěn velmi rychlý termín dodání. Krokové motory MAE-AMETEK jsou vyráběny ve velikostech 16 až 42 v momentovém rozsahu od 8,7 N.cm až 21 N.m. Jsme schopní také nabídnout motor dle přání a požadavků zákazníků i v malých sériích.

www.ametekfsm.com

 

 
APEX DYNAMICS, INC. je jedním ze světových lídrů ve výrobě přesných planetových převodovek. Ve všech převodovkách je použito patentované šikmé ozubení.  V nabídce najdete jak přímé tak i úhlové převodovky s výstupní hřídelí nebo přírubou. Nabídka je doplněna o velmi přesné kuželové převodovky. Sloganem firmy je „Kvalita především“, což se odráží i v používaných výrobních stojích od nejlepších světových výrobců jako Klingelnberg, Maho, Zeiss, Liebherr. Díky osmi skladům rozmístěným po celém světě, s více jak 60.000 skladovými položkami, lze zboží dodat prakticky okamžitě. 
 
 

ATB ANTRIEBSTECHNIK AG je tradiční výrobce motorů a s 80 letou historií patří se svými 11 výrobními závody po celé Evropě a více než 6500 zaměstnanci  mezi největší globální výrobce motorů .Je členem nadnárodní průmyslové skupiny A -TEC Industries AG. Jednotlivé výrobní závody se zaměřují na různé typy motorů napříč spektrem využití. Pro aplikace kde jsou specifické podmínky či požadavky je možné vyrobit motory dle přání zákazníka. ATB je partnerem mnoha významných výrobců a umožňuje inovaci jejich výrobků celosvětově.

www.atb-motors.com / ATB Group

 
ATEK Antriebstechnik Willi Glapiak GmbH je jeden z předních světových výrobců uhlových reduktorů. V produktové řadě jsou převodovky kuželové, hypoidní a šnekové. Převodovky se vyznačují vysokou kvalitou, technickými parametry a inovativním designem. Společnost ATEK byla založena v roce 1983 v německém Prisdorfu. V současné době je kompletní výroba poblíž Hamburgu. ATEK garantuje termín dodání 2 týdny. 
 
 

Bahr Modultechnik GmbH se zabývá výrobou polohovacích systémů se zdvihy 0,1-30 m a velikostí gantry systémů až 12x6m . I při této škále rozměrů a variací je schopna díky moderní  technologii výroby dodat tyto polohovací systémy ve standardní lhůtě tří týdnů. Pomocí jednotlivých prvků lze sestavit libovolnou sestavu z pohledu počtu os i parametrů v závislosti na motoru a jeho řízení. Systémy lze dodat i do výbušného prostředí EXII (ATEX 95).

 

Nizozemská společnost BEGE Aandrijftechniek BV (NL) se zabývá kompletní výrobou mechanických pohonů se širokou škálou produktů pro přenos energie a speciálních enkodérů MIG. Díky širokému sortimentu mají zákazníci na výběr z velkého množství produktů, které jsou schopny řešit běžné, ale i specifické problémy našich zákazníků.

www.bege.nl

 

Chieftek Precision co. LTD.  neboli zkráceně cpc patří mezi celosvětově uznávané výrobce lineárního vedení. Mezi hlavní produkty, které se snaží neustále inovovat patří standardní kuličkové lineární vedení a miniaturní kuličkové vedení.  Tyto lineární komponenty zákaznici používají především pro jednoúčelové stroje, medicínské aplikace, obráběcí stroje a pro zařízení kde je vyžadovaný precizní lineární pohyb. Firma cpc má obchodní zastoupení prakticky po celém světě, což zaručuje vždy okamžitý servis a odbornou pomoc.

 
DKM Motor Co., Ltd. je dlouholetý výrobce nízko-výkonových kompaktních asynchronních a stejnosměrných motorů. Tyto motory jsou především určeny pro aplikace kde je požadavek na malé rozměry a moderní řešení pohonu. Mezi hlavní zákazníky patří výrobci strojů, dopravníků, ventilátorů a mnoha dalších zařízení kde jsou kladeny požadavky na kvalitní a kompaktní pohon. DKM tak nabízí ucelené řešení pohonů. 
 
 
Dunkermotoren vyvíjí a vyrábí pohony již 70 let a patří mezi světové lídry ve svém oboru. Do základního výrobního portfolia patří především bezkartáčové stejnosměrné motory, kartáčové stejnosměrné motory a také široká škála planetových a šnekových převodovek, stejně jako brzdy a enkodéry. Mezi velmi zajímavé produkty patří i lineární pohony pro automatizaci a v neposlední řadě elektronika s možnostmi mnoha komunikací pro všechny druhy vyráběných elektromotorů. Dunkermotoren sídlí v městě Bonndorf ve Schwarzwaldu (Bádensko-Württembersko), kde je Dunkermotoren největším zaměstnavatelem v tomto městě.
 
 
Elife International S.r.l. je mikroelektronická inženýrská firma zabývající se především řízením pro trakční motory. Byla založena s cílem navrhnout a vyrobit regulátory inteligentních elektronických řídících jednotek (ECU) pro elektrická vozidla (EVS) a aumtomaticky řízená vozidla (AGV).
 
 
FASTECH Co., Ltd.je výrobce nové generace krokových motorů s kompletním řízením a příslušenstvím. Krokové pohony FASTECH , se vyznačují vysokou přesností, rychlostí a plynulým chodem. Tyto vlastnosti jsou dány krokovým motorům díky patentované technologii řízení na bázi rychlé zpětné vazby. Díky tomu krokové pohony FASTECH technicky konkurují klasickým servomotorům především díky nižší ceně. FASTECH vyrábí také kompletní řešení, jako jsou rotační stoly či aktuátory.
 
 

GAMBINI MECCANICA s.r.l. se od roku 1979 zabývá především výrobou ozubených hřebenů ve velikosti modulů 1 až 30. Z pohledu kvality jsou ozubené hřebeny a postorky vyráběny až ve kvalitě IT5. Výroba je certifikovaná dle UNI EN ISO 9001/2008 a OHSAS 18001/2007. GAMBINI zaručuje pro své zákazníky tu nejvyšší kvalitu při velmi konkurenčních cenách. Ozubení lze také vyrobit dle požadavků zákazníka.

 

Společnost HITECO se zaměřuje na design a výrobu komponent pro vysoce výkonné obráběcí stroje, které bez problémů zvládají opracování dřeva, lehkých kovů, plastů nebo kompozitních materiálů. Společnost s více než 30-ti letou tradicí působí na světových trzích  a je členem skupiny mezinárodní skupiny SCM.

www.hiteco.net

 

Jenaer Antriebstechnik GmbH zkráceně JAT vyvíjí a vyrábí pohony a mechatronické systémy širokého rozsahu  a provedení. Vysoký důraz je kladen na kvalitu a cenu produktů. JAT nabízí technicky vyspělé servo motorylineární motorykrokové motory a příslušné řízení špičkové kvality za velmi zajímavou cenu. Pohony JAT také obstojí díky velké parametrizovatelnosti i u nejnáročnějších aplikací.

   
 

KOLLMORGEN je globální výrobce servomotorů a kompletního řízení pohybu. KOLLMORGEN patří do skupiny Danaher Motion, což je jeden z největších světových výrobců nabízející produkty a řešení pro automatizaci. KOLLMORGEN má prakticky výrobní závody po celém světě. Pro naše zákazníky využíváme především servomotory vyrobené v závodě v Brně (made in Czech Republic). K servomotorům ve výkonovém rozsahu 0,4 až 140 N.m s výstupní rychlostí až 8000 ot/min nabízíme servo drivery, které patří se svými možnostmi mezi nejvyspělejší řešení na trhu.

www.kollmorgen.com

 

Nabtesco Corporation je japonský výrobce cykloidních převodovek s historií od roku 1925. Firma vznikla spojením dvou společností a to Teijin Seiki a NABCO. V současné době má společnost několik divizí v oblastech automatizace a dopravní techniky. Nabtesco je světovým lídrem ve výrobě cykloidních převodovek a kompaktních pohonů.  V referencích Nabtesca najdete jedničky v oboru kybernetiky, kteří oceňují u převodovek především vysokou  tuhost, přesnot a minimální rozměry. Převodovky Nabtesco využívá více než 60 procent robotů a to celosvětově.

 

MecVel s.r.l. je tradičním výrobcem aktuátorů a polohovacích zařízení do mnoha průmyslových branží. V produktové řadě naleznete DC aktuátoryAC aktuátory a šroubové zvedáky (screw jack). Mezi hlavní zákazníky společnosti MecVel patří GE medical, John Deer a celá řada dalších významných globálních výrobců. Firma MecVel přistupuje k zákazníkům velmi individuálně a je schopna vyrobit zákaznické řešení už od jednoho kusu.

 
metalrota-logo

METALROTA SRL vyrábí na ploše 6500m2 převodovky a elektromotory pro trakční systémy. Společnost byla založena v roce 1965 jako první italský vyrobce kompletních pohonných jednotek a elektrických motorů. Nyní nabízí METALROTA kompletní rozsah trakčních systémů, DC, AC a synchornních PMS motorů, diferenciálních jednotek, řízení a koplexních zařízení pro polohování dle požadavků zákazníka. Výrobce je schopný plně vyrobit pohon dle přání zákazníka i v malém množství.

www.metalrota.it

 
Planetroll  GmbH má 30 letou tradici ve vývoji a výrobě převodek s ručně nebo elektricky měnitelným převodem, které vyrábí pod značkou Plaromaster. V posledních 10 letech  vyrábí také cenově i technicky zajímavé planetové převodovky Planetdrive a produkty pro míchací techniku. Výrobky Planetroll patří mezi nejkvalitnější produkty na trhu pohonné techniky.
 
 

Phytron GmbH je jedním z předních světových dodavatelů špičkových technologických zařízení v oblasti automatizace koncipované pro využití v extrémních podmínkách. Phytron se zabývá výrobou vysoce přesných krokových motorů, lineárních pohonů s volitelnými ozubenými koly a zpětnovazebními systémi. Společnost rovněž nabízí širokou škálu výkonnové elektroniky a ovládacích prvků. Produkty společnosti lze nalézt například v aplikacích pro lunární modul MARS ROVER (NASA), evropském navigačním systému GALILEO (ESA) či v elektronových mikroskopech. 

www.phytron.eu

TiMOTION patří mezi největší výrobce aktuátorů na světě. Mezi základní produkty patří aktuátory, řízení a ovládací prvky. Pohony TiMOTION jsou spolehlivé, vysoce kvalitní a cenově zajímavé produkty, které vyhovují celosvětovým potřebám z oblasti medicíny, nábytku, ergonomie a průmyslu. Specializovaný technický tým má více než 20 let zkušenosti v oblasti navrhování a výrobě lineárních pohonů a integrovaných kontrolních systémů.
 
 
TRANSTECNO s.r.l. je nadnárodní výrobní společností s několika divizemi zabývající se návrhem, výrobou a prodejem široké škály převodek (čelní, kuželové, šnekové, planetové a mikropřevodovky), AC, DC motorů a výrobou speciálních verzí převodovek dle přání zákazníka. Jednotlivé divize jsou situovány v různých zemích, které patří ke strategickým místům po celém světě.
 
 

SIEMENS AG má v oblasti elektromotorů více než 150 let zkušeností. Díky elektromotorům SIMOTICS nabízí Siemens nejkomplexnější řadu nízkonapěťových motorů po celém světě. Jsou synonymem pro kvalitu, inovace a nejvyšší účinnost. Jako certifikovaný partner nabízíme kompletní řadu průmyslových třífázových asynchronních motorů s rozsahem výkonu od 0,09 do 5300 kW v provedení do standardního i výbušného prostředí ATEX.

www.siemens.com

 

STS Coupling GmbH - kvalita, přesnost a flexibilita jsou charakteristickými rysy této společnosti nejen z hlediska spolehlivého obchodního partnera, ale i dodavatele v oblasti pohonné techniky. Společnost má rozsáhlé zkušenosti s výzkumem, vývojem a výrobou – právě to umožnuje efektivní a hospodárnou výrobu spojek. Celý proces výroby podléhá přísným směrnicím systému jakosti DIN EN 9001:2008.

www.stscoupling.de

 

STRÖTER GmbH je výrobcem celokovových mechanicky variabilních pohonů a převodových motorů pro širokou škálu průmyslových aplikací. Tyto pohony jsou důležité pro aplikace ve strojích průmyslového odvětví, zejména v potravinářství a oborech týkajících se zpracování kovů. Komponenty společnosti STRÖTER jsou oblíbené i v zakázkových řešeních, ale i rozmanitých aplikacích OEM v celé Evropě.

www.stroter.com

 
logo zimm
ZIMM Maschinenelemente GmbH patří mezi přední světové výrobce zdvižných převodovek. Historie značky sahá až do roku 1977. Od roku 1991 se tato společnost zabývá výrobou zdvižných převodek včetně široké škály příslušenství.  Sortiment výkonů sahá až do výkonu 1000 kN, což patří mezi špičku v dané oblasti. Veškerý vývoj společnosti je zaměřen na zdvižné převodovky což přináší řadu patentů v daném oboru a řadí tuto firmu mezi elitu na trhu se zdvižnými převodovkami.
 
 

 

 

 

Technická konzultace