RAVEO opět podpořilo talenty na robotickém šampionátu - RAVEO - World of motion

Zobrazit menuSkrýt menu
Aktuality

RAVEO opět podpořilo talenty na robotickém šampionátu

I v letošním třetím ročníku jsme se stali partnerem Fakulty aplikované informatiky Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, a to při konání robotické soutěže RoboGames 2019. Ta spadá do robotické ligy Robo Lego. RoboGames má za úkol poskytnout žákům, studentům i jejich pedagogům motivaci pro další rozvoj jejich dovedností a poskytnout jim tak čas a místo pro setkání nejen s jinými soutěžícími, studenty automatizace a robotiky, ale i s příznivci daného oboru. Díky tomu dochází k výměně získaných poznatků a zkušeností, které mají za následek zvyšování úrovně u žáků, studentů a pedagogů nejen z hlediska znalostního, ale i sociálního.

V letošním ročníku museli soutěžící zvládnout úkoly v Robosumo, Mini robosumo, sledování čáry, Micromouse, Robot uklízeč a Robot převozník. Konkurence a účast v letošním ročníku byla velmi silná a zájem o tento podnik neustále roste. V budoucím roce se očekává, že vítězství v této soutěži nebude znamenat jen prestiž na národní úrovni, ale stane se také kvalifikací na mistrovství světa v šampionátu robotiky.

Spolupracujeme s Univerzitou Tomáše Bati ve Zlíně

Již několik let jsme oficiálním partnerem Univerzity Tomáše Bati. Díky našemu know-how v oblastech Industry 4.0, robotiky, automatizace a pohonné techniky, jsme schopni předávat a poskytovat informace, které jsou pro akademickou sféru v jejím běžném provozu obtížně přístupné. Kromě znalostní báze podporujeme i vybrané aktivity univerzity či jednotlivých fakult. I proto aktivně nabízíme prostor pro odborné stáže, praxe či prostředí pro zpracování bakalářských nebo diplomových prací.
Další aktuality