Průmyslová automatizace s Timotion - RAVEO - World of motion

Zobrazit menuSkrýt menu
Aktuality

Průmyslová automatizace s Timotion

Trend automatizace a zrychlování procesů stále pokračuje. Elektrické lineární pohony Timotion jsou vynikajícím způsobem, jak automatizaci a zrychlení procesů podpořit, ať už se jedná o výrobní stroje, balicí zařízení či robotické aplikace. Lineární aktuátory jsou též vhodné pro použití v jednoúčelových strojích.

 

Na výrobu jsou vyvíjeny zvyšující se požadavky na efektivitu a rychlost. Nejlepším řešením je automatizace, kterou Vám dokážeme kompletně zajistit. Při automatizaci procesů jsou elektrické lineární aktuátory vynikajícím způsobem, jak zvýšit výkon, všestrannost, robustnost a rychlost výroby. Nabízejí také ergonomický upgrade, aby vyhovovaly potřebám uživatele zajištěním spolehlivosti a bezpečnosti. Pohony Timotion jsou speciálně navrženy tak, aby vydržely opakování mechanických pohybů a nesly velké zatížení.

 

Také flexibilita, přesnost a efektivita jsou klíčovými faktory pro např. moderní balicí stroje. Integrování aktuátorů poskytuje vysokou flexibilitu, aby co nejlépe vyhovovaly požadavkům různě velkých a tvarově odlišných balených předmětů.

 

V neposlední řadě robotika způsobila revoluci v průmyslové automatizaci. Díky robotice mají výrobci možnost zkrátit dobu úprav, snížit riziko chyb a zvýšit flexibilitu výrobních linek. Elektrické pohony, lineární aktuátory nevyjímaje, nabízí řešení, která zlepšují přesnost a rychlost prostřednictvím PLC a sofistikovaného softwaru. Tento software zajišťuje synchronizovaný a bezpečný, kontrolovaný mechanický pohyb.

https://www.raveo.cz/DC-aktuator-Timotion
Další aktuality