Převodovky do výbušného prostředí s certifikací ATEX nově v naší nabídce - RAVEO - World of motion

Zobrazit menuSkrýt menu
Aktuality

Převodovky do výbušného prostředí s certifikací ATEX nově v naší nabídce

I v prostředí ohroženém výbuchem se nemusíte vzdát výkonu, točivého momentu nebo dynamiky. Alespoň ne při použití našich převodovek Transtecno ALU / IRON ATEX do výbušného prostředí. Všechny naše převodovky jsou v souladu se směrnicí ATEX, a proto Vám nabízíme velký výběr z našeho stavebnicového systému. Řada Transtecno ALU / IRON ATEX zahrnuje: čelní (CMG)kuželočelní (CMB)ploché (ATS) a šnekové (CM) převodovky.

Provedení nabízíme ve dvou variantách a to v hliníkové a litinové formě. Převodovky Transtecno ATEX do výbušného prostředí mají homologaci skupiny zařízení II, kategorie 3G c k IIB T4 (135 ° C) a 3D c k T4 = (135 ° C), které zajišťují pohyb v zařízeních a strojích ve výbušném prostředí. Všechny zmíněné převodovky podléhají směrnici 94/9 / ES (ATEX), resp. od 20. 4. 2016 se směrnicí EU 2014/34 / EU (ATEX), skupina zařízení II, kategorie 3, provedení II 3GD, pro použití na evropském trhu.

Certifikované typy ochrany proti vznícení:

·         typ ochrany proti zážehu „c“: ochrana bezpečné konstrukcí (konstrukční bezpečnost) EN13463-1 a -5,

·         typ ochrany proti zážehu „k“: ochrana ponořením do kapaliny EN 13463-1 a -8.

Bez motoru je to jen poloviční řešení. Proto využijte náš stavebnicový systém a zkombinujte naše převodovky konstrukční řady CM, CMG, CMB, ATS do výbušného prostředí s motory do výbušného prostředí od renomovaného výrobce Siemens.

Výhody:

  • Bezpečné použití – díky splnění globálních směrnic a norem pro výrobky do výbušného prostředí.
  • Široký výběr – stavebnicový systém Transtecno nabízí mnoho motorů, převodovek a převodových motorů do výbušného prostředí.
  • Celosvětová použitelnost – výrobky Transtecno do výbušného prostředí pokrývají standardy 94/9 / ES (ATEX), IECEx (HazLoc-NA®).
  • Certifikovaná kvalita – spolupráce při tvorbě norem, kontrole kvality a inovativnímu výzkumu a vývoji.

Pro více informací o převodovkách do výbušného prostředí s certifikací ATEX se neváhejte obrátit na naše odborníky.

 
Další aktuality