Představujeme kompletní obráběcí hlavy HITECO - RAVEO - World of motion

Zobrazit menuSkrýt menu
Aktuality

Představujeme kompletní obráběcí hlavy HITECO

Představujeme žhavé novinky v oblasti kompletních obráběcích hlav HITECO. Konkrétně se jedná o rozšíření řady TILT 90° o dvě nové série – TILT V a TILT W. Charakteristickým znakem řady TILT je uložení vřetene v úhlu 90° a vysoký rozsah výkonů od 8,5 kW až do 30 kW. Díky vysokému výkonu a preciznosti je možné dosáhnout rychlosti nástroje až 24 000 ot/min.

Obráběcí hlavy HITECO řady TILT se vyznačují i přidanou konfigurací 5 – té osy, nejen v horizontálním, ale i vertikálním směru uložení. Nespornou výhodou rovněž zůstává i možnost volby mechanické aretace, ta je dostupná jak pro 4 – tou, tak i 5 – tou osu. Díky tomu lze celé zařízení nastavit zcela přesně podle stanovených požadavků, navíc bez zbytečných obav týkajících se nechtěného pohybu zařízení.

Charakteristika série TILT V

  • výkon: 15 – 25 kW
  • výstupní rychlost: 6 000 – 24 000 ot/min
  • připojovací rozhraní vřetene: HSK 63A/HSK 63F
  • úhel uložení vřetene: 90°

 

Charakteristika série TILT W

  • výkon: 15 – 28 kW
  • výstupní rychlost: 10 000 – 24 000 ot/min
  • výstupní rozhraní vřetene: HSK 63A
  • úhel uložení vřetene: 90°

 

Obráběcí hlavy HITECO

Nabízíme širokou škálu obráběcích hlav značky HITECO (výrobní divize vřeten pro SCM GROUP), s horizontálním, tak i vertikálním směrem uložení. U obou variant je možné zvolit mechanickou aretaci, jak pro 4-tou tak i 5-tou osu. Obráběcí hlavy jsou dostupné v uložení vřetene pod úhlem 50° nebo 90° stupňů a ve výkonech od 8,5 – 30 kW, díky čemuž je možné dosáhnout velmi vysokých rychlostí. Rozhraní nástrojů vřetene je HSK (HSK 63A/E, HSK 80F/85S, HSK 63E, HSK 63A, HSK63F).

Produkty značky HITECO pracují v provozech zabývajících se zpracováním dřeva, plastů, kompozitních materiálů a kovů. V praxi se jedná například o výrobu nábytku, automobilového průmyslu nebo letectví.

Chcete-li se dozvědět více o obráběcích hlaváchagregovaných jednotkáchvřetenových motorech a širokém příslušenství, pak navštivte naše internetové stránky nebo se přímo obraťte na naše specialisty na telefonu +420 577 700 150 nebo emailu info@raveo.cz

 
Další aktuality