Představení nového partnera - společnost YAMAHA - RAVEO - World of motion

Zobrazit menuSkrýt menu
Aktuality

Představení nového partnera – společnost YAMAHA

S potěšením vám oznamujeme, že jsme navázali partnerství se slavnou značkou YAMAHA v rámci jejich divize automatizace. Naše portfolio produktů se tak rozrostlo o kompaktní lineární jednotky či SCARA roboty.

Yamaha Motor Co., Ltd. je japonská společnost, která vyrábí a prodává pohony pro automatizaci. Především pak lineární jednotky a SCARA roboty včetně komplexního řízení. Své produkty vyrábí kompletně v Japonsku a jejich technologie vychází ze strojů pro osazování SMD, tedy strojů, kde je prvořadá vysoká přesnost, vysoký takt a samozřejmě dlouhá životnost.

SCARA roboty společnosti YAMAHA

  • YAMAHA patří mezi top 3 světové výrobce těchto robotů.
  • Jsou velmi jednoduché na implementaci a programování.
  • Díky svému inovativnímu řešení s absencí převodů a více jak 30ti letému know-how, se vyznačují ohromující tuhostí, kdy si i při vysokých rychlostech zachovávají požadovanou přesnost polohování.
  • Velmi důležitým faktem je pak možnost nakonfigurovat drivery mnoha komunikacemi včetně oblíbených EtherCAT a PROFINET.
  • Termín dodání: 3-5 týdnů z Japonska!

SCARA roboty řady YK-XE jako synonymum pro vynikající efektivitu a spolehlivost za příznivou cenu

  • SCARA robot výrobce YAMAHA řady YK-XE nabízí vynikající efektivitu a spolehlivost za dostupnou cenu, s dosahem ramene až 400 mm/710 mm dle varianty. K pohonu je použit řemen.
  • Tyto roboty jsou k použití pro širokou škálu aplikací (montáž, balení, paletizace, třídění, kontrola, etiketování, pájení). Vzhledem k tomu, že maximální užitečné zatížení je 10 kg, dokáží manipulovat i s poměrně těžkými obrobky, například s díly pro automobilový průmysl.

Neváhejte nás kontaktovat a my vám rádi poradíme s výběrem produktů ideálních právě pro Vaši aplikaci.
Další aktuality