Na veletrhu MSV 2013 představíme celou řadu novinek pohonné techniky - RAVEO - World of motion

Zobrazit menuSkrýt menu
Aktuality

Na veletrhu MSV 2013 představíme celou řadu novinek pohonné techniky

Nová řada RD2 cykloidních převodovek Nabtesco

Největší globální výrobce cykloidních převodovek Nabtesco nabízí novou řadu kompaktních převodovek RD2. Tyto převodovky se oproti předchozí generaci RD vyznačují menšími rozměry při zachování vysokých momentů. Přesnost převodovek je do 1 arc.min a je zachováno také integrované výstupní ložisko.

Nová generace APEX planetových převodek PE-2

Během veletrhu MSV 2013 představíme druhou generaci úspěšných převodek P-serie. Díky kompletní optimalizaci je dosaženo větší tuhosti, přesnosti, momentového přenosu při menší setrvačnosti. Další nespornou výhodou nové řady PE-2 je nižší hmotnost a tišší chod o 15 dB oproti řadě P.

Elektromechanické lineární systémy – aktuátory

Výrobce MecVel inovoval několik řad aktuátrů pro použití ve výbušném prostředí dle Exx požadavků. Jsme tak schopni nabídnout i řešení do prostředí kde hrozí nebezpečí výbuchy či vznícení. Z pohledu napájení je možno aktuátory osadit asynchronním i stejnosměrným motorem.

Krokové motory Fastech s vysokým kroutícím momentem

Naši nabídku krokových motorů se zpětnou vazbou FASTECH nově rozšířili krokové motory s krouticím momentem 13 N.m a 20 N.m. Jde o inovativní řešení, které umožňuje použít motory jako přímý pohon bez převodovky. Díky vysokému rozlišení enkodéru (10000 pulzů/otáčka) je zaručena vysoká přesnost a také výstupní rychlost až 3000 ot/min.
Další aktuality