Lineární technika a její aplikace: komponenty, které Vás posunou vpřed! - RAVEO - World of motion

Zobrazit menuSkrýt menu
Aktuality

Lineární technika a její aplikace: komponenty, které Vás posunou vpřed!

Lineární pohony v čistírnách odpadních vod

Náš přístup a snaha vracet přírodě to, z čeho čerpáme a díky čemu částečně vděčíme i za náš úspěch, je velká. Čistá a zdravotně nezávadná voda je základem všeho a to si v posledních dekádách uvědomuje i velká spousta společností a zejména těch, které ji pro svůj provoz využívají. Proto se snažíme rozšiřovat využití lineární techniky i v čistírnách odpadních vod. Vybrané série aktuátorů nabízí i voděodolné řešení!

Využití aktuátorů v těchto společnostech přineslo mnohonásobně vyšší efektivitu a nižší náklady. Zároveň zde v případě poruchy nehrozí znečištění vody jako v případě používání zastaralých pneumatických řešení.

Vysoce odolné aktuátory série MA5 – uzpůsobené pro využití v těch nejdrsnějších podmínkách

Aktuátory z řady MA5 jsou svou konstrukcí přímo uzpůsobeny pro využití v náročných provozech s nepříznivými podmínkami, které jsou časté ve výrobní sféře. Tyto aktuátory jsou schopny vyvinout sílu 3 500N a zvýšit pracovní cyklus až o 25%.

Řada TL18AC: Tiché a výkonné zdvižné elektrické sloupky

Tento nový produkt ze série zvedacích sloupků byla navrhnuta pro široké spektrum průmyslových aplikací. Jedná se o dvoustupňové provedení, s maximálním zatížením až do 4 500N v tlaku. Výstupem je AC koncovka pro připojení do elektrické sítě, stačí pouze jednoduše zapojit do sítě a nastavit požadovanou výšku pracovní stanice nebo stolu.

Široká nabídka lineární techniky

Naše společnost nabízí široké a stabilní portfolio z oblasti lineární techniky. Lineární techniku je možné použít v širokém typu strojů a zařízení. Tyto nové elektrické pohony postupně nahrazují zastaralé technologie klasických pneumatických systémů. Jejich výhoda spočívá především v kompaktnosti, intuitivnímu řízení a energetické efektivitě. Další nespornou výhodou je přizpůsobení jednotlivých aktuátorů přímo na míru potřeb klienta.

Kompletní nabídku naší lineární techniky naleznete zde. V případě dotazů se jednoduše obraťte na naše specialisty a to na emailu
Další aktuality