Soutěž RoboGames Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně hodnotíme jakou úspěšnou! - RAVEO - World of motion

Zobrazit menuSkrýt menu
Aktuality

Soutěž RoboGames Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně hodnotíme jakou úspěšnou!

Naše společnost se stala oficiálním sponzorem a partnerem Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně a Fakulty aplikované informatiky (FAI), na které se dne 9. února 2018 konal II. ročník soutěže autonomních robotů RoboGames.

Hodnocení soutěžě

Celou akci hodnotíme jako velmi zdařilou a to zejména z hlediska počtu účastníků a rovněž nadšenců z řad odborné i laické veřejnosti. Jsme velmi hrdí na to, že jsme se na této akci mohli podílet a pomáhat ji dále jejím organizátorům rozvíjet. Příští ročník se dle dostupných informací stane certifikovanou kvalifikací na mistrovství světa, které se bude konat ve Spojených státech amerických.

Důvodem celé akce je motivace studentů ke studiu velmi aktuálního tématu robotizace a průmyslu 4.0. Cílem je poskytnout žákům, studentům, ale i jejich pedagogům prostor pro rozvoj jejich dovedností a také místo a čas na setkání, kde si mohou vyměňovat své názory a zkušenosti.

Celkem se soutěže zúčastnilo 47 týmů a jednotlivců, kteří soutěžili ve čtyřech disciplínách (robosumo, sledování čáry, myš v bludišti, robot uklízeč) a třech věkových kategoriích. Celkové výsledky soutěže naleznete pod článkem níže.

 

 

RAVEO uzavřelo partnerství s Univerzitou Tomáše Bati ve Zlíně

RAVEO s.r.o. rovněž vystoupilo v rámci krátké přednášky na aktuální téma robotizace a průmyslu 4. 0, která zaznamenala velmi pozitivní ohlas mezi posluchači. Díky svým bohatým zkušenostem a znalostem jsme schopni předávat a poskytovat informace, které jsou pro akademickou sféru nedostupné. I proto aktivně nabízíme prostor pro odborné stáže, praxe či prostředí pro zpracování bakalářských nebo diplomových prací.
Další aktuality