Představujeme novou řadu vřetenových motorů HITECO MTC - RAVEO - World of motion

Zobrazit menuSkrýt menu
Aktuality

Představujeme novou řadu vřetenových motorů HITECO MTC

Společnost HITECO navrhuje a vyrábí špičkové komponenty pro stroje určené k obrábění dřeva, lehkých slitin, plastů a kompozitních materiálů. Tým odborníků má více než třicet let zkušeností nejen z technologie výroby, ale zejména i ze znalostí získaných prostřednictvím přímého kontaktu s koncovými uživateli. Testování každého vyrobeného vřetena je zárukou stálé kvality a trvanlivosti.

Elektrovřetena typu MTC, spadajících do řady MULTITECH 200, která využívají manuální výměnu nástrojů (M.T.C.) a jsou plně vyrobena na základě znalostí získaných z výroby elektrovřeten, kde je výměna nástrojů plně automatizovaná (A.T.C). Díky tomu si tak zachovávají svou vysokou preciznost a výkon při nižší ceně.

Hlavní technické vlastnosti

·        Výkonnostní rozsah: od 7,4 kW do 10 kW,

·        rozsah výstupních momentů: od 5,9 Nm do 7,6 Nm,

·        výstupní rychlost: do 24.000 ot./min,

·        upínací rozhraní nástrojů: ER32, ER40, HSK 40C.

 

Řada MTC

Výstupní rychlost je dostupná již od 18.000 ot./min při použití přesných kovových ložisek, otáčky až 24.000 ot./min je možné dosáhnout s ložisky keramickými.

Hlavní výhody

·        Mnoho modelů dostupné pro všechny aplikace,

·        jednoduché upevnění na 3-osé i 5-ti osé aplikace,

·        vysoká účinnost chlazení stlačeným vzduchem,

·        možné použití i v nepříznivém prostředí jako je vysoká prašnost či vlhkost,

·        dostupné i ve variantě chlazení kapalinou.

Kvalita HITECO

Společnost HITECO si velmi zakládá na kvalitě a zpracování svých elektrovřeten. Za tímto účelem dodržuje přísné postupy a výstupní kontroly ve všech fázích výroby, aby bylo zaručeno, že každý zákazník obdrží produkt té nejvyšší spolehlivosti a jakosti. Například každé vřeteno je na konci výrobního procesu podrobeno pečlivé kontrole, během které se kontrolují faktory, kterými jsou správná provozní teplota, vibrace nebo účinnost chladících systémů. Při správných výsledcích a parametrech je každé vřeteno katalogizováno v databázi HITECO a to přímo se svými vlastnostmi a všemi údaji, které byly nashromážděny, již ve fázi testování.

Kompletní nabídka elektrovřeten nabízí téměř 100 typů motorů o různých výkonových parametrech a to v osmi typových řadách. Nabídka příslušenství pak zahrnuje zejména držáky nástrojů s rozhraním ISO30-ER32 či HSK63F-ER32, odkládací držáky nástrojů či speciální provedení C-os nebo agregovaných jednotek.

Výhodou těchto typů motorů je i jejich velmi rychlý dodací termín přímo k zákazníkovi. Kompletní nabídku vřetenových motorů spolu s popisem, rozměry a výkonovými parametry naleznete zde na našich internetových stránkách nebo se můžete přímo obrátit na naše specialisty na telefonu +420 577 700 150 či emailu info@raveo.cz.
Další aktuality