Pohyb je to, co nás všechny spojuje! - RAVEO - World of motion

Zobrazit menuSkrýt menu
Tisk

Pohyb je to, co nás všechny spojuje!

PDF verze | Inzerce

 

S našimi výrobky a značkou RAVEO, se setkáváte dnes a denně, aniž byste to tušili. Pohyb je to, co nás všechny spojuje, posouvá a neustále pohání vpřed. Pohyb je tedy základem naší existence a společně jsme vždy u toho. Díky pohybu častokrát realizujeme projekty, které se na první pohled jeví téměř jako sci-fi. V posledních letech a celosvětovém působení jsme se rozhodli podílet se i na projektech, které vyžadují rozhýbat i nemožné aplikace.

Působíme v oblastech průmyslové automatizace, robotiky a pohonné techniky. Na každou úspěšně realizovanou zakázku jsme náležitě hrdi, i když přiznáváme, že ne vždy je cesta k úspěchu idylická.

Na souši, na hladině, i pod vodou

Z nepřeberného množství aplikací stojí za zmínku dodávka divadelní techniky pro zahájení mistrovství světa v plávání v Kazani, která se konala kompletně pod vodní hladinou, a zde jednoduše nebyl prostor pro žádnou chybu. Dodáváme také pohybové celky na zaoceánské lodi, či přesné pohybové komponenty pro obráběcí stroje.

Protože na přesnosti pohybu záleží

Naše produkty se využívají pro medicínské operatérské roboty, jež se v posledních letech hojně využívají v chirurgii nebo například v elektronových mikroskopech, které jsou nedílnou součástí vědeckých a výzkumných pracovišť.

Neustále rosteme a hledáme nové kolegy

Nechceme se stát běžným zaměstnavatelem. Proto neustále zdokonalujeme celou řadu našich činností, procesů, technického i pracovního vybavení. Pravidelně inovujeme, rádi se vzděláváme a učíme. S růstem kvalifikace i velikostí společnosti, však roste i naše odpovědnost. Proto se řídíme standardem zodpovědných rozhodnutí a řešení, nejen vůči zaměstnancům, společnosti, ale i přírodě. Tomu odpovídá i náš slogan: „RAVEO – world of motion“.
Další aktuality