Podpořili jsme 11. ročník festivalu Slovácké léto 2018! - RAVEO - World of motion

Zobrazit menuSkrýt menu
Aktuality

Podpořili jsme 11. ročník festivalu Slovácké léto 2018!

Jednalo se již o 11. ročník sportovně kulturního festivalu Slovácké léto, který se konal v období 29. června až 8. července 2018, v Uherském Hradišti. Během deseti dnů konání na festivalu vystoupili známé hudební osobnosti jako například skupina Iné Kafe, Reflexy, Buty, Adam Ďurica, Argema nebo Ben Cristovao. Návštěvnost festivalu se pravidelně pohybuje okolo 25 000 osob a nabízí 3 300 minut hudby, 10 sportovních aktivit, průměrnou teplotu vzduchu 33,1°C nebo 250 tun písku.

Součástí festivalu je také bohatý sportovní program od soutěží v plážovém volejbalu, fotbalu a házené, přes pétanque, inline bruslení či běh. Zajímavostí pak byla soutěž v kulturistice nebo v silovém sportu Strong Man.

Posláním pořadatele je prolnutí světa profesionálů a amatérů do některé se soutěžních či nesoutěžních aktivit Díky tomu usilují pořadatelé o pozitivním přístup veřejnosti ke sportu a kultuře. Součástí celé myšlenky je i posilování mravních a společenských zásad. Jakožto příznivci sportovních aktivit a sounáležitosti s profesní i společenskou vizí festivalu jsme se rozhodli tuto akci podpořit. Díky tomu jsme od Slováckého léta obdrželi titul „Významný partner“.
Další aktuality