Podařilo se nám dát dohromady skvělý tým zaměstnanců! - RAVEO - World of motion

Zobrazit menuSkrýt menu
Tisk

Podařilo se nám dát dohromady skvělý tým zaměstnanců!

PDF verze | MF DNES Zlínského kraje – Příloha Otrokovice

Naši zaměstnanci díky svým zkušenostem denně rozpohybují obrovské soustruhy, bezpilotní vozidla, elektronové mikroskopy nebo průmyslové roboty. Prakticky desetiletí se pohybujeme na trhu dodavatelů a výrobců komponent pro pohonnou techniku v České i Slovenské republice. RAVEO s.r.o. má jasnou vizi, cíl, vznik zcela od píky bez cizí pomoci. Zabýváme se pohonnou technikou, automatizací a robotikou. Sídlo společnosti RAVEO je v Otrokovicích.

Stroje a roboti milují RAVEO!

Naše reputace v oboru automatizace a robotiky každoročně roste. Zákazníkům v této oblasti prakticky denně zajišťujeme kompletní servis – od návrhu, 3D projekce, přesných výpočtů či uvedení samotného stroje do provozu. Za rok rozpohybujeme stovky strojů, přičemž žádná z aplikací není zcela totožná a do každé vkládáme maximum svých schopností a znalostí.

Dodáváme a navrhujeme například pohony pro autonomní vozidla, která jsou schopna zcela sama rozvážet materiál po skladu či výrobní hale. V roce 2015 jsme se podíleli na slavnostním ceremoniálu mistrovství světa v plavání v Kazani, který se odehrával kompletně pod vodní hladinou. Naše aktivity spadají i do zdravotnictví, zejména se jedná o polohovací zařízení postelí, elektronové mikroskopy či medicínská zařízení. Nabízíme i speciální produkty, které používá vesmírná agentura NASA, jež konkrétně montuje do svých lunárních modulů operujících na Marsu.

Budujeme vztahy

Našim cílem není pouze obchod. Se zákazníky budujeme pevné vztahy, které se snažíme neustále posouvat kupředu a rozvíjet. Vždy se snažíme nalézt nejlepší řešení a to z několika hledisek – ceny, funkčnosti, kvality a uživatelské přívětivosti. Díky tomu se na nás klienti mohou plně spolehnout.

Nesoustředíme se pouze na zákazníky, ale snažíme se i o to, aby z našeho úspěchu měla prospěch i místní komunita. Pravidelně finančně podporujeme domovy pro děti a seniory, sportovní a kulturní akce nebo hudební festivaly. V posledních letech jsme se více zaměřili na podporu a rozvoj studentů zejména technických oborů na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně. Do budoucna plánujeme okruh sponzorských aktivit ještě více rozšiřovat.

Jsme hrdý zaměstnavatel

Podařilo se nám vytvořit skvělý tým zaměstnanců, kteří jsou dohromady schopni vytvářet výše zmiňovaný zlomek aplikací. Při přijímacím řízení klademe velký důraz především na povahu a typ člověka, jeho dovednosti a postoj k zaměstnání. Vzdělání zaměstnanců je pro nás důležité, nikoliv však klíčové. Přes 80% našich zaměstnanců má vystudovanou střední nebo vysokou školu technického zaměření. U nás nejsou lidé hodnoceni podle délky trvání pracovní smlouvy, ale zejména na základě jejich vlastní invence a pracovního výkonu. Právě proto se nám daří neustále posouvat kupředu.

Zaměstnanci čerpají z řady benefitů. Je jim umožněno další vzdělávání, pravidelně dochází ke zvyšování jejich kvalifikace, cestují do zahraničí nebo reprezentují RAVEO na veletrzích. Nové členy do našeho týmu hledáme pořád, aktuálně především na pozice v obchodním oddělení.

Princip neustálého zlepšování

Nechceme se časem stát průměrnou firmou. Proto neustále zdokonalujeme celou řadu našich činností, procesů a technického vybavení. Pravidelně inovujeme, rádi se vzděláváme a učíme. S růstem kvalifikace i velikostí firmy, však roste i naše odpovědnost. Proto se řídíme standardem zodpovědných rozhodnutí a řešení, nejen vůči zaměstnancům, společnosti, ale i přírodě. Tomu odpovídá i náš slogan: „RAVEO – world of motion“.
Další aktuality