Novinky v portfoliu elektrických lineárních pohonů - RAVEO - World of motion

Zobrazit menuSkrýt menu
Aktuality

Novinky v portfoliu elektrických lineárních pohonů

Kromě již zavedených aktuátorů jsme nově rozšířili nabídku elektrických lineárních pohonů o nové řady, které mohou sloužit jako adekvátní náhrada za hydraulické nebo pneumatické písty. Oproti nim mají navíc celou řadu výhod:

  • Vysoká přesnost polohování:

Nejsou závislé na změnách tlaku nebo průtoku média, což zvyšuje kvalitu průběhu prováděného pohybu. Lineární aktuátory dokážou dosáhnout vysoké rychlosti při zachování stálé kontroly nad polohou. Nabízí též krátkou reakční dobu.

  • Jsou levnější:

a to jak z hlediska vývoje, tak z hlediska následné údržby produktu.

  • Jsou ekologičtější:

Úroveň znečištění, pokud jde o dopad na životní prostředí je minimální, jelikož nepoužívají olej. Jsou tak ideální pro aplikace ve sterilním prostředí (lékařském, farmaceutickém, potravinářském).

Aktuátory řady HRS : Nejlepší účinnost a bezpečnost při nejvyšší zátěži

Jak spojit extrémní sílu, kterou poskytují zdvižné převodovky, s vysokými standardy z hlediska výkonu a bezpečnosti, které nabízejí elektrické aktuátory? Odpovědí na tento požadavek je nová řada aktuátorů HRS. Využijte sílu až 200 kN pro vaše aplikace!

Tato řada byla vyvinuta s ohledem na náročné provozy. Díky tomu umožňuje své nasazení v aplikacích vyžadujících velmi vysoké síly. Například může jít o účinnou adekvátní náhradu za hydraulické nebo pneumatické písty. Pracovní síly aktuátorů této řady dosahují až 200 kN, což posunuje možnosti elektrických aktuátorů na novou úroveň.

Aktuátory řady HP5 : Ideální řešení pro aplikace kolem obnovitelných zdrojů

S ohledem na trend neustálého růstu trhu s obnovitelnými energiemi a s vědomím významu tohoto průmyslového odvětví z hlediska potřebných parametrů a technických vlastností, představujeme novou řadu kompaktních aktuátorů HP5.

Tato řada je oblíbena pro svůj výkon při použití stejnosměrného napájení. Design byl přizpůsoben k použití v kyvných aplikacích za využití čepů zabudovaných do těla aktuátoru. Jedná se tedy o ideální řešení pro aplikace kolem obnovitelných zdrojů, jako jsou solární sledovače, větrné turbíny nebo stavidla.
Další aktuality