Nové certifikované DC motory s ochranou IP66 - RAVEO - World of motion

Zobrazit menuSkrýt menu
Aktuality

Nové certifikované DC motory s ochranou IP66

Naše produkty se se neustále zlepšují a jejich vývoj se pohybuje kupředu. Oblíbená řada DC motorů, od společnosti Transtecno, EC IP66 podstoupily nový důležitý upgrade krytí IP. Nově tedy nabízíme inovovanou řadu DC motorů certifikovaných s ochranou IP66!

·         Motory získali certifikaci IEC / EN60529.

·         Rozsah výkonu od 100W do 600W.

·         Možnost napájení motorů 12/24 VDC.

·         Výstupní krouticí moment v rozsahu od 0,31 Nm – 2,54 Nm při 3000 ot / min.

Stejnosměrné motory se zvýšenou odolností proti vodě se běžně používají například v zahradnictví, námořním sektoru, rybářském průmyslu, v technologických zařízeních sloužících pro čistící účely nebo také na vozidlech AGV.

7 důvodů, proč jsou stejnosměrné motory tou správnou volbou:

1.    Stejnosměrné motory se snadno používají a ovládají

Stejnosměrné motory jsou menší a lehčí než standardní střídavé motory. Ovládání kartáčových stejnosměrných motorů je jednoduché.

2.    Žádná další zbytečná kabeláž

Při použití stejnosměrných pohonů postačí napájení z baterie, které eliminuje přebytečné metry kabeláže.

3.    Robustní řešení

V případě vysoké vlhkosti nebo jiných extrémních podmínek bude motor potřebovat stupeň krytí IP65 nebo dokonce IP66. Motor je pak chráněn proti prachu a stříkající vodě. Tyto motory se možné kombinovat s celou řadou hliníkových převodovek, což umožňuje velmi široké spektrum koncepcí pohonu.

4.    Jednoduchá údržba

Kartáčové stejnosměrné motory vyžadují jen malou údržbu. Při opotřebení uhlíků se jen jednoduše vymění. Malá údržba znamená malé náklady.

5.    Specifické řešení pro zákazníky

Snažíme se vytvářet řešení, které je pro danou aplikaci ideální. K našim DC motorům jsme schopni poskytnout řadu možností řízení a nastavení. Pro projekty s větším množství odběru jsme schopni navrhnout DC pohony zcela na míru z pohledu rozměrů, napájením, rychlosti i síly.

6.    Charakteristika točivého momentu

Stejnosměrné motory ve srovnání se střídavými motory snášejí lépe přetížení. Jsou ideální pro aplikace, při kterých je třeba dosáhnout vyššího točivého momentu než, který je nominálně určený.

7.    Kompaktní velikost

Pokud máte omezený prostor, DC motory jsou tou správnou volbou.

 

 

 

Představení DC motorů s certifikací IP65 a IP66!

Stejnosměrné motory, které díky jejich vysokému stupni krytí odolají dešti, písku nebo sněhu. Více se dozvíte v následujícím videu.

 

Více informací se dozvíte u našich specialistů, které můžete kontaktovat na telefonním čísle +420 577 700 150 nebo na emailu info@raveo.cz.
Další aktuality