Nová stolní souprava s revoluční lehkou konstrukcí - RAVEO - World of motion

Zobrazit menuSkrýt menu
Aktuality

Nová stolní souprava s revoluční lehkou konstrukcí

Představujeme stolní soupravu TEKaiir – nejnovější ergonomické řešení společnosti TiMOTION. Tato lehká stolní souprava je ideální pro střídání pracovních pozic vsedě a vestoje a nabízí pohodlí a funkčnost pro kancelářské i domácí použití. Díky jedinečnému rámu se dvěma motory zdědila oceňované vlastnosti řady TEK včetně spolehlivosti, bezpečnosti, snadné montáže a tichého provozu.

Lehká konstrukce stolní soupravy TEKaiir přináší revoluční změnu v procesu montáže. Předem smontované klíčové komponenty a kabely eliminují potřebu složitého nastavování, čímž uživatelům šetří drahocenný čas a problémy při sestavování. V několika málo krocích je sada stolu TEKaiir připravena k použití a umožňuje tak uživateli práci bez dalších prodlev.

Působivý výkon a funkce

Sada stolu TEKaiir s nosností 100 kg nabízí zajímavý výkon a funkce při zachování stability a bezpečnosti. Rychlost stolní soupravy se liší v závislosti na konfiguraci sloupků – 31 mm/s u dvoustupňového sloupku a 38 mm/s u třístupňového sloupku.

Kromě výkonu je stolní souprava TEKaiir navržena s ohledem na praktičnost. Díky spotřebě energie v pohotovostním režimu nižší než 0,1 W je i energeticky úsporná.

Přizpůsobte si zařízení TEKaiir pomocí širokého příslušenství tak, aby vyhovovalo různým potřebám uživatelů. Nabíječky USB (TFA1/TFA3) umožňují pohodlné nabíjení zařízení, zatímco antikolizní senzor (TCS1) zvyšuje bezpečnost detekcí překážek. Bezdrátová nabíječka (TWC) nabízí nabíjení zařízení bez nepořádku a eliminuje potřebu zbytečných kabelů.

 
Další aktuality