Nová datová I/O sběrnice s komunikací Ethernet - RAVEO - World of motion

Zobrazit menuSkrýt menu
Aktuality

Nová datová I/O sběrnice s komunikací Ethernet

Představujeme Vám novou I/O sběrnici, pro širokou škálu připojení řízení I/O senzorů, s komunikací Ethernet. Je vhodná pro složité výrobní linky, nebo stroje s potřebou velkého množství čidel.

 

Jednoduché a snadné zapojení
Ezi-IO Ethernet DIO poskytuje typ konektoru e-CON a push-in svorkovnice, takže si můžete vybrat podle vašich potřeb.

Konektor e-CON je široce používaným průmyslovým konektorem. Svorkovnice typu push-in lze snadno připojit k různým zařízením, díky čemuž je zapojení mnohem jednodušší a snadnější.

 

Různé I/O moduly
Ezi-IO Ethernet DIO poskytuje 16CH a 32CH moduly. K dispozici je 16CH DC vstupní modul, 16CH výstupní modul a 8CH DC vstup/8CH tranzistor výstupní smíšený modul pro produkty typu 16CH. Kromě toho je zde 32CH DC vstupní modul, 32CH tranzistorový výstupní modul, 16CH DC vstup/16CH tranzistorový výstupní smíšený modul pro produkty typu 32CH. Ezi-IO Ethernet DIO také poskytuje NPN/PNP com – kompatibilní moduly pro podporu různých I/O zařízení.

 

Digitální I/O modul založený na Ethernet
Ezi-IO Ethernet DIO je digitální I/O modul, který podporuje Ethernet, fieldbus založený na vysoké rychlosti Ethernet (100 Mbps, Full-Duplex). Ezi-IO Ethernet DIO je modul Ethernet UDP/TCP.

 

Více informací: https://www.raveo.cz/I/O_sbernice_ethernet

https://www.raveo.cz/I/O_sbernice_ethernet
Další aktuality