Navštivte nás na 26. ročníku veletrhu AMPER! - RAVEO - World of motion

Zobrazit menuSkrýt menu
Aktuality

Navštivte nás na 26. ročníku veletrhu AMPER!

I v letošním roce jsme vystavovateli na 26. ročníku veletrhu elektrotechniky, elektroniky, automatizace, komunikace, osvětlení a zabezpečení AMPER 2018. Navštivte naši veletržní expozici, kde se dozvíte podrobné informace o našem produktovém portfoliu a jeho novinkách. Dále možnostech, které RAVEO nabízí novým i stávajícím zákazníkům či velmi široké nabídce zákaznických služeb od bezplatných konzultací, 3D projekcí na míru, montáži, záběhu a testování pohonných sestav a spoustu dalších. Sledujte rovněž i dění v soutěži Zlatý AMPER, jehož součástí jsme v letošním ročníku i my.

pavilon V, expozice číslo V 5.07
termín konání 20. – 23. 3. 2018

Domluvte si s námi schůzku!

Pokud máte zájem se s námi setkat a dozvědět se více informací o produktech či možnostech, které naše společnost nabízí, pak máte možnost domluvit si s námi schůzku. Ozvěte se nám na telefon +420 577 700 150 či emailovou adresu info@raveo.cz a domluvme se společně na termínu. Catering zajištěn!

Krátce o veletrhu

Veletrh AMPER je největším veletrhem elektrotechniky v České republice, Slovensku a jedním z největších ve střední Evropě. Návštěvnost v minulých ročnících pravidelně překračovala hodnotu 40 000, veletrhu se pravidelně účastní více než 600 firem z 22 zemí světa. První ročník se konal v roce 1993.

Těšíme se s Vámi na viděnou!
Další aktuality