Lineární pohony TiMOTION v zemědělství - RAVEO - World of motion

Zobrazit menuSkrýt menu
Aktuality

Lineární pohony TiMOTION v zemědělství

Firma Timotion konstruuje elektrické lineární pohony tak, aby vydržely náročné použití v extrémních podmínkách, ve kterých je zemědělská technika nasazena. Nabízíme lineární řešení zemědělské automatizace, které uvedené požadavky plní. Elektrické pohony lze integrovat do sofistikovaných řídicích systémů, kde obsluze poskytují přesnou zpětnou vazbu o poloze a flexibilní řízení rychlosti.

 

Balíkovače

Lisy balíkovačů mohou být vylepšeny technologií elektrického lineárního pohonu. Naše řada průmyslových elektrických pohonů MA je robustní, výkonná a navržená pro provoz v extrémních podmínkách. Tyto produkty jsou nenáročné na údržbu s dlouhou životností a vysokým krytím IP. Akční členy pomáhají optimalizovat umístění sklizňových a řezných nožů.

Kombajny

S průmyslovými elektrickými pohony a převodovými motory TiMOTION je možné optimalizovat výkon a dosáhnout lepší kvality sklizně, při které je potřeba intenzivního nasazení strojů. Ty se musí vyrovnat se všemi druhy povětrnostních podmínek. Produkty Timotion se snadno vyrovnají s měnícími se podmínkami prostředí.

Postřikovače

Optimalizovaná výroba v moderním zemědělství vyžaduje inteligentní zařízení. S našimi elektrickými pohony a převodovými motory se zlepší přesnost strojů a ubyde údržby. Jsou schopny zvedat žebříky a kryty, stejně jako seřizovat trysky a ramena moderních postřikovačů.

Rozmetadla

Elektrické lineární pohony hrají hlavní roli v modernizaci zemědělství. Dokáží synchronizovaně provozovat velké množství pohybů. Mohou plnit různé potřeby (tlačné, tažné atd.…), díky čemuž jsou zemědělské stroje přesné a všestranné. Elektrické lineární pohony slouží k automatizaci odměřování hnojiv pro průmyslová rozmetadla.

Traktory

S modernizací zemědělství se zvyšují nároky, zařízení se přizpůsobují automatizovaným systémům. Naše průmyslová řada elektrických lineárních pohonů zlepšuje účinnost zemědělské techniky, především traktorů, kde mimo jiné umožňují uživateli bezpečné nastavení zařízení podle jeho potřeb (sedadlo, žebřík, zrcátka, kapota).

 

https://www.raveo.cz/DC-aktuator-Timotion
Další aktuality