Kartáčové DC motory Dunkermotoren a jejich budoucnost - RAVEO - World of motion

Zobrazit menuSkrýt menu
Aktuality

Kartáčové DC motory Dunkermotoren a jejich budoucnost

V našem sortimentu kartáčových DC motorů s komutátorem najdete celou škálu různorodých motorů od kompaktních motorků s nízkým výkonem řádově několika wattů až po velké motory s výkonem kolem 0,8 kW. Z hlediska výkonového rozsahu i možnostem napájení jsme schopni pokrýt téměř jakýkoliv požadavek zákazníka včetně možnosti připojení těchto motorů k různým typům převodovek.

Kartáčové DC motory Dunkermotoren se vyznačují rovnoměrností krouticího momentu, robustním designem a malými momenty setrvačnosti. Jedná se o motory s permanentními magnety, které výrobce označuje písmeny GR.

Motory jsou rozděleny dle velikosti a výkonu od GR 30 až po GR 80. Všechny motory lze osadit různými druhy převodovek (šnekové, planetové), brzdami a enkodéry.

Zajímá vás více? Podívejte se na následující video:

 

Kartáčové DC motory a jejich udržitelná budoucnost bez vzácných zemin

Společnost RAVEO se vždy snažila činit kroky směrem k udržitelnosti, a tak je nám potěšením vám oznámit, že náš partner Dunkermotoren učinil nedávno významný inovativní krok k udržitelnější budoucnosti. Zavázal se k diversifikaci dodavatelského řetězce a vstupních materiálů k výrobě kartáčových motorů.

V současné době již 80 % všech elektromotorů od Dunkermotoren/MAE nevyužívá magnety obsahující vzácné zeminy ve svém složení. Tímto způsobem firma aktivně přispívá k snižování závislosti na těchto vzácných a často problematických materiálech.

V nejbližší budoucnosti tedy očekáváme ve svém portfoliu DC kartáčové motory v inovovaném složení přispívající k ještě větší udržitelnosti.
Další aktuality